fbpx
Сьогодні
Відео 10:30 06 Тра 2018

Сонячна електростанція на даху: на Львівщині реалізували восьмий проект

Потужну дахову сонячну електростанцію відкрили на Львівщині, на території товарно-сировинного підприємства.

Про це повідомили у прес-службі Львівській облдержадміністрації.

«Сьогодні, 3 травня, у смт Запитів Кам'янка-Бузького району на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» відкрили дахову сонячну електростанцію. СЕС потужністю 500 кВт збільшить частку альтернативної енергії та знизить використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії», – йдеться в повідомленні.

Як зазначив на відкритті перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, це вже 8-й проект по сонячних електростанціях, який реалізується на території Львівщини. Загальна потужність усіх СЕС складає майже 28 МВт.

"Дуже важливо, що у домогосподарствах встановлюють приватні сонячні електростанції, і їхня потужність є майже 3 МВт. Крім того, на території області діють 2 міні-гідроелектростанції, а також вітрові електростанції, загальна потужність яких сягає майже 50 МВт. Цього року плануємо відкрити ще 4 СЕС та низку нових вітрових електростанцій», – сказав Замлинський.

Сонячна електростанція у селі Запитів Кам`янко-Бузького району – це спільний проект ПП «Арт-Енерго» та ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси». Заплановано, що за рік вона буде виробляти близько 549 945 кВт/год електроенергії.

Перша черга електростанції складається із 1880 панелей, що розташовані на усіх 6 дахах фірми.

Сума інвестицій, залучених у будівництво СЕС, становить понад 14 млн гривень.

Читайте нас у Facebook та Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: