fbpx
Сьогодні
12:31 05 Тра 2018

Як правильно мити руки: Супрун дала наочні поради

З нагоди Всесвітнього дня гігієни рук в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун нагадала про необхідність тримати руки в чистоті.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Зв'язок між миттям рук та поширенням інфекційних захворювань було встановлено лише два століття тому. Проте сьогодні використання води та мила для підтримання гігієни звичайна річ для більшості сімей. З дитинства ми знаємо, що такі прості речі як миття рук рятують життя. Проте часто забуваємо про них», – зауважила Уляна Супрун.

Оскільки сьогодні Всесвітній день гігієни рук, очільниця МОЗ скористалася нагодою, щою нагадати про важливість дотримання цієї простої процедури, зокрема, людям, які рятують наші життя – лікарям та всіх працівникам медичних закладів.

«Не дивлячись на доступність сучасних методів дезінфекції, ризики отримання інфекції під час перебування в медичному закладі залишаються високими й сьогодні. Найбільш поширеними є інфекції сечовивідних шляхів та післяопераційних ран, пневмонія та інфекції кровотоку, що можуть передаватись через дотик медичних працівників до пацієнтів. З кожних 100 госпіталізованих пацієнтів, щонайменше, 7 в розвинених і 10 в країнах, що розвиваються, отримують інфекцію саме таким шляхом.

Дотримання правил гігієни рук в медичних установах та закладах охорони здоров'я дозволяє врятувати мільйони життів. Давайте не забувати про це і мити руки старанно!» – наголосила Уляна Супрун.

Інструкція на картинці – рекомендації для медиків, але також вони будуть корисними для кожного.

Як правильно мити руки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: