fbpx
Сьогодні
12:00 04 Тра 2018

Адвокат розповів про нову можливість уникнення штрафів за порушення ПДР

Фото: Ілюстративне

Адвокат Вадим Володарський розповів про останні зміни в законодавстві, які дають можливість в деяких випадках уникнути покарання за порушення правил дорожнього руху.

Мова йде про нещодавно прийнятий Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави" №5442.

Документом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адвокат вважає що вони дадуть можливість уникати відповідальності за деякі порушення

Зокрема, протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається не пізніше двадцяти чотирьох годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення, у двох примірниках, один із яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

"Наслідки для водіїв передбачити нескладно. Припустимо, є зниклий з місця ДТП. Його особа встановлена, але за викликом в поліцію він не з'явиться. Якщо минуло більше доби з моменту встановлення його особи – скласти протокол неможна", – говорить адвокат.

Далі він ще приклад зі спірного ДТП.

"Припустимо, є ДТП зі спірною виною. Особистості учасників відомі. Але для встановлення винуватця потрібен час. Знову ж таки, після отримання, наприклад, висновку експерта, яким визначено винність, пройшло більше доби, винуватець в поліцію не з'явився, – скласти протокол неможна. А немає протоколу – немає і постанови суду. Немає постанови суду – проблема з відшкодування шкоди потерпілому", – каже Володарський.

Аналогічним чином можуть уникати відповідальності і п'яні водії.

"Втік від поліції, але особа відома. Протокол за добу не склали і під розписку не вручили, – відповідальності не буде",  – говорить адвокат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: