fbpx
Сьогодні
14:14 30 Кві 2018

На місце міністра МВС Британії, яка хотіла депортувати мігрантів, призначили нащадка мігрантів з Пакистану

На місце Ембер Радд, яка пішла у відставку через скандальні плани з масової депортації мігрантів, був призначений Саджид Джавід, син пакистанського мігранта.

Про це повідомляє Bloomberg.

Він є колишнім керуючим директором Deutsche Bank AG, а також займав посаду міністра у справах громад і місцевого самоврядування.

Він не підтримував вихід Британії з Євросоюзу на референдумі 2016 року, хоча, як і багато консерваторів, він описує себе як євроскептик.

  • Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Британії Ембер Радд пішла у відставку на тлі заяв про те, що ввела в оману парламент щодо її знання про наявність в уряді показників норм депортації нелегальних мігрантів.
  • На Ембер Радд тиснули в зв'язку зі скандалом довкола іммігрантів так званого покоління "Віндраш", які прожили в Британії понад півстоліття.
  • Це іммігранти з Карибського басейну, перший корабель з якими прибув до Лондона 22 червня 1948 року. Їх запросили до Британії, щоб заповнити нестачу робочої сили в країні.
  • Скандал виник після того, як стало відомо, що деяких переселенців з країн-членів Британської Співдружності, які приїхали до Сполученого Королівства в період з кінця 1940-х до 1970-х років, а також їхніх родичів, оголосили нелегальними іммігрантами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: