fbpx
Сьогодні
12:52 29 Кві 2018

Лише 3% населення України довіряють різним фінансовим установам, - експерт

Фото UATV

Заступник керівника Проекту USAID "Трансформація фінансового сектора" Юлія Вітка розповіла в інтерв'ю телеканалу UATV про цілі та напрямки програми, основним завданням якої є розвиток і поліпшення надання фінансових послуг в Україні.

"Половина населення не знають про фінансові послуги достатньою мірою й не довіряють їм. За нашими підрахунками, в середньому 3% населення України довіряють різним фінансовим установам. Ми робимо дуже багато для підвищення рівня фінансової грамотності. Наприклад, є шкільна факультативна програма для учнів старших класів. Треба розуміти, що коли діти приходять додому, то діляться цими матеріалами з батьками, тобто, вони теж учаться разом із дітьми", – відзначила вона.

"На цей проект виділено 24 млн доларів, і ми повинні раціонально використовувати ці ресурси для трансформації фінансового сектору України. У нас такі напрями: фінансова грамотність населення та захист прав споживачів фінансових послуг, розвиток електронних фінансів, розвиток товарних ринків та біржової торгівлі в Україні, пенсійна реформа і комунікаційні стратегії щодо роз'яснення населенню України", – повідомила експертка.

Крім того, Вітка поділилася інформацією про масштабну програму тренінгів у різних областях України з дорослим населенням.

"Учасники тренінгу після цієї програми краще складають сімейний бюджет і розбираються в заощадженнях та фінансових послугах", – додала представник проекту USAID.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: