fbpx
Сьогодні
12:30 27 Кві 2018

Президент ратифікував угоду з Міжнародним банком про кредитування малого та середнього бізнесу

Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди, яка має залучити в економіку країни $150 млн для кредитування малого та середнього бізнесу.

Про це йдеться на сайті глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку", що прийнятий Верховною Радою 5 квітня", – йдеться у повідомленні.

Угода створює правові рамки для розвитку співробітництва між сторонами, залучення в економіку України довгострокових інвестиційних ресурсів в обсязі 150 млн доларів США під державні гарантії.

Документ передбачає отримання ПАТ "Укрексімбанк" як позичальником кредитних коштів для надання українським підприємствам малого та середнього бізнесу середньо-та довгострокового фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування та фінансування обігового капіталу.

"Реалізація Проекту доступу до довготермінового фінансування матиме позитивний вплив на розвиток малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць", – запевняють у прес-службі глави держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: