fbpx
Сьогодні
13:46 25 Кві 2018

В Україні об'єднаються одразу 4 великі мережі супермаркетів

Роздрібні торгові мережі "Колібріс", "555", "Наш Край" і "Spar" будуть об'єднані в одну мережу з одним фактичним бенефіціаром.

Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету, передає Інтерфакс-Україна.

Відомство почало розгляд справи про придбання компанією Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. контролю над компанією Холдинг Рітейл Лтд. (всі – Род-Таун, Британські Віргінські о-ви).

Концентрація здійснюється на ринках роздрібної торгівлі переважно продовольчими товарами в Івано-Франківській і Рівненській областях.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, кінцевим бенефіціаром компаній-покупців – Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. – є Джеймс Джиліан Терезія.

"Він також є бенефіціаром компанії Арго-Р, яка розвиває мережу супермаркетів "Наш край" і "Спар Україна Корп.", що оперує мережею супермаркетів Spar", – пише агенство.

Згідно з даними луцької інвесткомпанії VolWest Group, вона здійснює стратегічне управління обома продовольчими мережами.

За даними Єдиного держреєстру, Холдинг "Рітейл Лтд." спільно з львівською компанією з управління активами "Карпати-Інвест" володіє Торговим домом "Аванта", що виступає оператором торгових мереж під брендами "Колібріс", "555" та "АВС Маркет".

Група компаній Аванта, крім торгівлі, розвиває напрям управління нерухомістю.

Інформацію про злиття бізнесів двох операторів, що працюють на роздрібному продовольчому ринку за схемою франчазінга, агентству підтвердили два джерела, знайомі з ситуацією в компаніях.

За їхніми даними, наразі угода очікує остаточного рішення АМКУ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: