fbpx
Сьогодні
21:29 25 Кві 2018

Лайфхак для батьків: яка довідка потрібна для зарахування дитини у садочок

Для зарахування дитини до дитячого садочка достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається дитина.

Про це йдеться у відповідному листі Міністерству освіти і науки від Міністерства охорони здоров'я України, передає прес-служба МОН.

"Згідно з новим листом МОЗ, відтепер для вступу дитини до дитсадка не потрібно надавати медичну довідку особливої форми – достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається дитина. Для вступу дитини до школи батьки надають довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний огляд (форма № 086-1/о)", – йдеться у листі.

У довідці має бути вказано ім'я, прізвище та по батькові дитини, дата народження, місце проживання, інформація про стан здоров'я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Якщо ж батьки або законні представники вирішать не вказувати в довідці діагноз дитини, то лікар зазначає застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: