fbpx
Сьогодні
18:42 24 Кві 2018

У Європарламенті вірять, що Україна може побороти корупцію

Фото: Reuters

У Європарламенті висловлюють упевненість, що Україна спроможна подолати корупцію.

Про це заявив депутат від Австрії Лукас Мандл, відкриваючи у Європарламенті дискусію «Чи спроможна Україна перемогти у своїй війні з корупцією?», яка проходить у вівторок у Європарламенті за участі генерального прокурора України Юрія Луценка, повідомляє Укрінформ.

«Якщо би ми не могли чітко відповісти «так» на запитання, чи спроможна Україна побороти корупцію, то ми б не сиділи тут разом за одним столом», – переконаний Мандл.
Він нагадав, що подолання корупції є однією із найважливіших справ, від якої залежить майбутнє України.

Зі свого боку Богуслав Гертруда, представник Європейської служби зовнішньої діяльності, який відповідає за відносини з Україною, позитивно відзначив досягнутий у попередні роки прогрес у боротьбі з корупцією. Однак він вказав на деякі негативні тенденції.

«На жаль, ми також маємо занепокоєння щодо цієї антикорупційної реформи. Після надання Україні безвізового режиму Єврокомісія продовжує моніторити імплементацію визначених критеріїв для України, включаючи антикорупційну сферу», – зазначив Гертруда.

Він нагадав, що деякі негативні тенденції були викладені у доповіді Єврокомісії щодо імплементації безвізового режиму у грудні минулого року, де наголошувалося про нагальну необхідність вжити подальших антикорупційних кроків.

Гертруда також закликав Україну виконати свої зобов'язання та скасувати електронне декларування для громадських активістів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: