fbpx
Сьогодні
14:25 24 Кві 2018

"Дуже важливо не скаржитися": волонтерка розповіла про роботу з сім’ями внутрішніх переселенців

Фото Укрінформ-UATV

Сім'ї внутрішніх переселенців потребують більшої підтримки.

Про це співзасновниця громадської організації Фонд "Намисто" багатодітна мама, волонтер Катерина Шестакова розповіла в інтерв'ю UATV.

"Такі сім'ї були змушені до нас приїхати, їм не вистачає спілкування, підтримки. Усі думають, що вони там не потрібні – і тут не потрібні. Ми ж показуємо, що відкриті до дружби, що хочемо їх підтримувати. Звичайно, їм потрібні звичайні засоби гігієни, продукти харчування або одяг… навіть елементарні розважальні заходи для дітей, котрі нічого не бачили, для дітей святом є навіть похід у Макдональдс", – розповідає співзасновниця громадської організації.

Фонд "Намисто" – організація, яка займається допомогою вразливим і соціально незахищеним верствам населення, багатодітним і малозабезпеченим сім'ям.

"Двері організації відкриті для всіх, головна умова – це взаємодія. Дуже багато фондів стикалися з проблемою споживацтва, коли це переходило всі межі. Ми раді прийняти сім'ї, але раді прийняти й їхню допомогу", – розповідає Катерина Шестакова.

Офіційно в фонді, який існує тільки один рік, зареєстровано 177 сімей, близько 5 тисяч – на черзі. "І це тільки сім'ї Дарницького району Києва, вони проходять відбір, дуже швидко ми їх зареєструвати не можемо", – говорить волонтерка.

Активістка переконана, що дуже важливо не скаржитися, а бути вдячними навіть за найменшу допомогу.

"У нас реалізовано дуже багато соціальних проектів – конкурси талантів для дітей із багатодітних сімей. Деякі наші діти, які дуже гарно співають, завдяки нашим зусиллям вийшли на більш серйозні конкурси. Ми дали їм старт. Є й проекти художнього плану, і стартапи. Ми кожного залучаємо, даємо можливість, ґрунт для реалізації талантів дітей", – каже Катерина.

Фонд також бере участь у законотворчості. Нещодавно був учасником круглого столу, де обговорювалася тема професійної орієнтації та працевлаштування молоді з особливими освітніми потребами.

За словами волонтерки, в недалекому майбутньому громадська організація планує розширювати географію – почне працювати з італійськими волонтерами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: