fbpx
Сегодня
Влог 09:33 18 Дек 2018

5 шагов. Как изменить свой подъезд, двор или город

ОО «Дивовижні» на страницах сайта «Рубрика» рассказывают «Что творится». Влоги об общественном секторе изнутри (укр.)

Ми часто досадуємо на те, що навколо нефеншуй і негаразд: десь яма під будинком, десь неправильно запарковані автівки заважають пройти, десь бракує інфраструктури… Але ж як реально змінити те, що тобі не подобається у твоєму під'їзді, дворі або місті? О, є купа можливостей! Від дуже невеликого локального крочку: написати заявку до контактного центру – до масштабного крочища: подати проект на громадський бюджет!

Ми платимо податки державі, щоб бути впевненими, що живемо у гідних умовах. Тому, якщо тобі умови навколо тебе не подобаються, то ти маєш повне право звернутись до влади, щоб їх виправити. "Дивовижні" розібралися у справі та дають кожному 5 нескладних підказок!

Із прикладами локальних неполадок звертайся до контактних центрів у містах (наприклад, контактний центр київської мерії – 1551), корисно при цьому почитати Закон України "Про звернення громадян" та Закон України "Про житлово-комунальні послуги".

Створити петицію на актуальну тему ти можеш тут, а подати проект на Громадський бюджет Києва тут.

Корисні подробиці – у відеоролику!

Проект "Що коїться" виконується НУО Дивовижні в рамках Проекту "Зміцнення громадської довіри" (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: