fbpx
Сегодня
16:08 09 Апр 2018

Лайфхак для города: 3 идеи публичного пространства своими руками

Чем теплее становится, тем все больше времени хочется проводить на улице, прогуливаясь улочками города, отдыхая в парках, катаясь на велосипеде... На свежем воздухе каждый с легкостью найдет собственное интересное занятие по душе. И комфортное публичное пространство прекрасно влияет на формирование новых идей (укр)

Фото Tomasz Zakrzewski

"Рубрика" зібрала для своїх читачів ТОП-3 ідеї, як самостійно та без значних фінансових затрат покращити публічний простір міста.

ПУБЛІЧНИЙ ПРОСТІР НА СХОДАХ

Сходи у місті – це магнетичне місце, що у теплий час року притягує містян незалежно від віку, статі чи інтересів. Бо ж так приємно грітися під променями теплого сонечка, сидячи на сходах, дивитися на те, як по небу біжать хмари, підставляти обличчя під прохолодний вітерець… А ще ж можна спілкуватися з друзями, грати в ігри, читати книжки, насолоджуватися природою.

На фото представлена крута ідея, як зробити магнетичні сходи ще більш привабливими. Для цього потрібні лише дошки, фарба, цвяхи, сходи та уява 😉

сходи

ВЕЛОПІДСТАВКА З ПАЛЕТ

Велосипед – це справжній транспорт майбутнього, адже чим більше розвивається людство, тим сильніший стає розуміння необхідності збереження екології планети та здоров'я людей. І саме велосипед є одним з найбільш екологічних засобів пересування у світі. Ще й допомагає людині залишатися у гарному фізичному стані!

Тож не дивно, що у розвинутих містах по всьому світу активно розвивають велоінфраструктуру. А свідомі компанії заохочують своїх співробітників приїздити на роботу не на автівках, а саме на велосипедах.

На цьому фото ви бачите цікаві підставки для велосипедів. І для їхнього створення потрібні лише палети та фарба. Таким чином ви екологічно переробите відходи та, одночасно, створите цікавий об'єкт міської велоінфраструктури.

МІСЬКИЙ САД З ПЛЯШОК

Візуальна естетика – це важлива складова творчого розвитку міста. А поєднання краси, користі та екологічності – чудове рішення для міської інфраструктури.

На цьому фото ви бачите, як можна створити гарний міський сад з мінімум зусиль.

Для цього потрібні пляшки, земля, сажанці, мотузка – і в результаті виходить таке диво!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: