fbpx
Сегодня 10/07/2020 23:07
Взгляд 15:25 22 Июн 2018

Зарисовки: вечер

Когда возвращаешься домой вечером, а в небе над тобой идут на посадку самолеты, а воздух так сладко пахнет черешней и малиной, в какой-то момент может показаться, что ты не там, где есть. Это ощущение быстрое, изменчивое, почти неуловимое, но если ты его поймал - начинаешь чувствовать мир вокруг действительно несколько иным (укр.).

Поруч прогулюються люди, вони ідуть разом з тобою та назустріч, – з невгамовними дітьми на самокатах та собаками на повідках із висолопленими язиками. Люди тримаються за руки, обіймають за плечі один одного. Голоси їхні із негучних розмов змішуються у приглушений вир.

З найближчого фургончика з овочами, фруктами та ягодами, що саме згортається на ніч, лунають турецькі мотиви. Чоловік поруч із ним підспівує. Жінка трохи подалі буркотить щось невдоволено.

З кафе навпроти чутно італійські пісні 80-х. Усі столики на терасі – зайнято, офіціанти рухаються повільно, не квапливо, ліниво підходячи по черзі до кожного. А в сусідньому – транслюють футбол. Різкий видих розчарування втручається у вечір – грають, певне, так собі.

Серпанок палає червоним, червоне те світло відбивається в дорожньому знаку – він перетворюється на призахідне сонце. Справжнє сонце давно закотилося за високі стіни будинків. Втім, і цього раптового багряно-червоного блиску коло дороги поки теж вистачає.

В обличчя летить тихий вітерець.

Гудуть жуки і бджоли.

Заплющуєш очі – і ти вже десь коло моря, де набережна, і хвилі, і пісок, і ті самі бджоли, і аромат малини, і суміш музики звідусіль та голосів, і червоне полум'яне сонце, і все, чого насправді тут часом так не вистачає навіть коли воно зовсім поруч, так близько, що від нього відділяє лиш крихта уяви.

До дому – ще кількадесят метрів.

Хіба так уже і потрібно поспішати?

7
333

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: