fbpx
Сегодня
Колонка 19:42 04 Авг 2022

Подвешенное состояние: выбрать новую жизнь, чтобы не предать старую

Краматорськ, Харків, Вінниця, Мелітополь, Київ, Херсон, Каховка, Миколаїв… Цей список можна продовжувати. Це рідні міста людей, що покинули свої домівки, з якими мені довелось працювати за останні п'ять місяців. І багатьох з них об'єднує одна проблема. Вони почуваються ніби в підвішеному стані. Думаю, нам всі трохи притаманні подібні відчуття.

Багато хто з них живе в некомфортних для себе умовах, але не береться щось покращувати, бо сподівається, що скоро весь цей жах закінчиться і вони повернуться додому, до звичного життя.

Вони могли б знайти кращу роботу, освоїти нову професію, зняти житло та переїхати з хостелу. Але не роблять цього. Це не лінь. Просто для них покращення своїх умов означатиме змиритися з втратою домівки, вибрати нове життя. Це викликає страх того, що старе життя не повернеться. 

Але це як боятись зняти туфлі восени і одягнути чоботи через страх, що літо більше не прийде. До речі, багато хто з них ходили в травні в пуховиках і відмовлялись купляти весняний одяг, бо скоро додому, а там є куртка. 

Ми взуваємо чоботи взимку, щоб нам було комфортно. А коли приходить весна, то знову перевзуваємось у туфлі. Можна і в туфлях зиму пережити, але тоді вона буде ще неприємніша і тягнутиметься довше.

Ваші зусилля вартують вашого комфорту. І якщо можливість повернутись додому з'явиться раптово і швидше, ніж ви очікували, то навряд чи ви відчуватимете жаль за марно витраченими силами. Швидше за все в цей момент ви відчуватимете шалену радість, яку ніщо не зможе затьмарити.

Ми маємо подбати про себе, щоб мати силу подбати про тих, хто потребує нашої допомоги і підтримки, і щоб допомагати ЗСУ.

650

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: