fbpx
Сегодня 28/10/2020 20:06
Колонка 21:19 20 Авг 2019

Макрон "сломался"?

Какая уж муха укусила Президента Франции, что он занимается откровенным низкопоклонством диктатору Путина? (укр.).

Фото Reuters

Макрон і запросив Путіна до себе, щоб той не почував себе в ізоляції, і чекав його, попри традиційне запізнення на годину, і посадив Путіна в тінь, а сам сів на сонячну сторону, і наговорив компліментів під час зустрічі, і підкреслив свою роль у поверненні російської делегації до ПАРЄ, і приїде 9 травня наступного року на Дєнь пабєди до Москви.

Зробив все, що міг — хіба що не поцілував у чобіт Путіна.

І все це попри те, що Путін не виконав жодної умови цивілізованого Заходу — не звільнив українських моряків і не дотримується перемир'я на Донбасі.

Макрон демонструє класичну політику умиротворення, діалогу і пошуку компросів з агресором. Причому, у формі гіперболізованих лестощів.

А історія неодноразово доводила безрезультативність і навіть шкідливість цієї політики. "Я привіз вам мир", — наївно розповідав Чемберлен у Лондоні в 1938 році.

Замість жорсткої розмови з конкретними вимогами до Путіна як ініціатора всіх проблем на континенті, крайньою Макрон зробив Україну. Мовляв це "подразник". Тобто те, що заважає будувати нормальні та повноцінні стосунки з РФ.

І Зеленський, на думку Макрона, виявляється вже новим фактором у вирішенні проблеми Донбасу. Хоча закінчення війни взагалі не залежить від прізвища українського Президента, а залежить виключно від волі Путіна вивести свої війська.

Нарешті, бридко чути філософські мрії Макрона про Європу "від Лісабона до Владивостока" в той час, як для Путіна "кордони Росії ніде не закінчуються".

Тому така політика Макрона як одного з ключових лідерів сучасної Європи, особливо на фоні останньої каденції Меркель, породить лише нові та додаткові проблеми Україні, Грузії, Білорусі та, можливо, навіть країнам Балтії і Польщі.

4732

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Валентин

Меркель и Макрон являются политическими проститутками. Они опомнятся тогда, когда русские танки окупируют Париж и Берлин. Зеленскому необходимо искать не формати для переговоров, а разорвать дипломатические отношения с фашистской Россией, и изыскать возможности победить наглую Россию.

2
Валентин

Меркель, Макрон являются дипломатическими проститутками. Послать их на три буквы вместе с Путиным и разорвать дипломатические отношения с Россией. Эти проститутки опомнятся когда русские танки войдут в Париж и в Берлин.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: