fbpx
Сегодня
Спецпроект 09:05 26 Фев 2021

Как это — быть женщиной: 4 книги к 8 марта от Vivat

Миф о хорошей девочке, бойцовский клуб феминисток и другие книги, которые точно нужно прочитать каждой неравнодушной

English version here

Фото IStock

8 березня — день, який викликає навколо себе все більше дебатів. Що це? Свято тюльпанів і "жіночої краси і чарівності" або ж день фемінізму та рівних прав для жінок, день сильної жінки, яка може все? Ми вважаємо, що відповідь очевидна — жінки таки дійсно можуть усе. 

Книги з цієї добірки саме для таких жінок — незалежних, сильних, життєлюбних, хоробрих, чуттєвих, рішучих, успішних. Тобто для кожної з вас.

"Молоко і мед", Рупі Каур

Ліричний збірник Рупі Каур — це відверта, хоробра й чуттєва поезія, яка захоплює з перших сторінок. Кожен може знайти в цих коротких, емоційно сконцентрованих й пронизливих історіях щось із власного життя.Ця книга стала міжнародним феноменом. Продано понад три мільйони примірників. Перекладено 35 мовами. Також "молоко і мед" сягнула першої позиції в списку бестселерів "Нью-Йорк Таймз" — і залишалася понад 100 тижнів поспіль.

"Міф про милу дівчинку", Фран Гаузер

У світовому бестселері "Міф про милу дівчинку" авторка спростовує чимало кар'єрних стереотипів і руйнує міф про те, що успіху на роботі досягають лише "залізні леді". Фран Гаузер позиціонує риси милої дівчинки як ефективну стратегію досягнення успіху, створюючи новий образ жінки-лідерки. Вона доводить, що у таких якостях як емпатія, доброта та милосердя, що недооцінюються у світі бізнесу, криється справжня сила. "Міф про милу дівчинку" навчить переконливо вести переговори, викликати довіру в бізнес-партнерів, самостійно ухвалювати рішення та розв'язувати конфлікти, не перетворюючись при цьому на чудовисько. Час запустити невикористаний потенціал сили і доброти, амбітності і привабливості, чуйності і рішучості. З ним вам під силу змінити усталений спосіб сприйняття жінок на роботі і побудувати блискучу кар'єру. 

"Ґолда", Елінор Баркетт

Ґолда Меїр була першою жінкою-прем'єр-міністеркою Ізраїлю, успішною політикинею, справжньою "залізною леді". Її відданість створенню й захисту єврейської батьківщини від лютих ворогів та підступних союзників сформувала політику Близького Сходу наступних десятиліть. Вона стала "аномальним явищем" для тодішньої патріархальної влади, зокрема через свою залізну рішучість у поєднанні з шармом, доброзичливістю, безкомпромісністю та цілковитою відданістю своїй країні.

"Бійцівський клуб феміністок", Джессіка Беннетт

У цій захопливій біографії авторка знайомить читача з маловідомими фактами життя Ґолди Меїр, пояснюючи її складну мотивацію та ідеали, розповідаючи про особисті перемоги та розчарування цієї легендарної персони. Ґолда була справжньою супержінкою: дещиця від Емми Ґолдман, щось від Нельсона Мандели. Її неймовірна впевненість та сила волі змотивує вас на нові звершення., успішною політикинею, справжньою "залізною леді". Її відданість створенню й захисту єврейської батьківщини від лютих ворогів та підступних союзників сформувала політику Близького Сходу наступних десятиліть. Вона стала "аномальним явищем" для тодішньої патріархальної влади, зокрема через свою залізну рішучість у поєднанні з шармом, доброзичливістю, безкомпромісністю та цілковитою відданістю своїй країні.

Це був бійцівський клуб, але без кривавих боїв. Щомісяця його членкині збиралися в тісному помешканні, ділячись переживаннями щодо панування сексизму на роботі.

Роками ці зустрічі були таємними — дотепер.

Ця книжка містить історії жінок, які зіткнулися з ґендерною нерівністю, і дієві лайфхаки, як зарадити собі в таких ситуаціях. Опанувавши їх, ви знатимете, що робити, коли бос повсякчас позирає на декольте або колега-чоловік змушує робити йому каву. Авторка наголошує: наша сила — у кількості. Тепер як ніколи жінки й чоловіки повинні об'єднатися та навчитися не нехтувати власними досягненнями через ґендерні стереотипи. Завдяки слушним порадам Джессіки Беннетт ви здобудете впевненість і рішучість, щоб зрештою змінити упередження стосовно жінок як у сім'ї, так і на робочому місці. 

Даруємо читачам "Рубрики" книжки з цієї добірки! Для цього треба взяти участь у розіграші на сторінці "Рубрики" в Instagramдопис тут:

Партнерська публікація

Переходьте сюди, якщо хочете розмістити свою рекламу на сайті "Рубрика"

3451

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: