fbpx
Сегодня 05/08/2020 02:14
Обзор 20:54 03 Дек 2018

Итоги медианедели: военное положение, пленные моряки, экспресс в Борисполь

Спецпроект «Рубрики» совместно с аналитической компанией Corestone Group. Еженедельно, в понедельник, мы публикуем результаты мониторинга информационного пространства на предмет динамики освещения «топов» украинского политикума и тенденциозных изменений. Выводы за 26 ноября – 2 декабря 2018 – перед вами (укр.).

Цього тижня медіаохоплення Президента Порошенка на телебаченні зросло на 79% і зросло в Інтернеті на 61%. Порошенко  відзначився ініціативою з введення воєнного стану, який сміливо можна назвати топ-темою цього тижня. Президент активно коментував заходи з впровадження воєнного стану, протидії агресії РФ на морі та на Донбасі, закликав українців тримати порох сухим. У той же час, Президент застеріг від зловживань на темі воєнного стану, зазначивши, що його введення не означає ані нової хвилі мобілізації, ані обмеження прав і свобод громадян, ані можливості вилучення майна у громадян на військові потреби. Крім цього, Порошенко минулого тижня передав Трампу послання для Путіна від нього. Також Президент цього тижня разом з Володимиром Гройсманом встиг протестувати новий експрес "Київ-Бориспіль", який було запущено для з'єднання Києва з аеропортом. Охоплення очільника міністерства транспорту Володимира Омеляна на телебаченні зросло на 369% саме завдяки відкриттю цього експресу.

Медіаохоплення міністра закордонних справ Павла Клімкіна зросло на 800% на телебаченні. Цього тижня міністр активно коментував події, зокрема зазначив, що воєнний стан вводиться задля підвищення готовності України до відповіді на провокації з боку РФ, а не просто як реакція на події. У той же час, міністр зазначив, що впровадження заходів воєнного стану не вдарить по співпраці України з МВФ, яка буде продовжуватися і надалі. Також Павло Клімкін заявив, що для забезпечення безпеки судноплавства Україна потребує елементів міжнародної присутності та міжнародного моніторингу у Чорному та Азовському морях та Керченській протоці.

На 999% на телебаченні зросли показники медіаохоплення Ріната Ахметова, що пов'язано передусім з частими згадуваннями його як Президента ФК "Шахтар", який минулого тижня відзначився перемогою над німецьким клубом "Хоффенхайм" з рахунком 3:2 на користь гірників.

Більш ніж на 1000% на телебаченні і на 485% в Інтернеті зросло охоплення омбудсменки Людмили Денисової. Передусім це пов'язано з її роботою над захистом прав українських моряків, захоплених російськими прикордонниками. Також вона заявила що буде добиватися зустрічі з моряками, яких було поранено під час захоплення українських суден в Керченській протоці.

На 454% на телебаченні зросло медіаохоплення очільника сил ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва, що передусім можна пояснити коментуванням заходів з впровадження воєнного стану та боїв на Донбасі цього тижня. З аналогічних причин на 984%  в Інтернеті зросло охоплення очільника Генштабу ЗСУ Муженка.

На 189% на телебаченні зросло медіаохоплення Юлії Тимошенко, яка побачила у проекті воєнного стану від Петра Порошенка ризик для політичних прав і свобод, однак врешті підтримала введення воєнного стану, після внесення змін до проекту.

Також цього тижня на 90% зросло медіаохоплення Анатолія Гриценка в Інтернеті, через напад, який було вчинено на нього невідомими під час його візиту до Одеси. У свою чергу, Гриценко пов'язав нападників з СБУ та владою взагалі.

Інші "підсумки медіатижня" від Corestone Group читайте за лінком.

759

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: