Задумывались ли вы, каково происхождение оплаты отопления? Вас беспокоит платежки по отоплению? Почему они такие высокие? Узнайте здесь - исследование на примере Донецкого региона. Будем говорить только фактами, из которых можно сделать вывод (укр.).
Погодинні витрати теплоти на опалення житлових будинків приймаються відповідно до показників типових та індивідуальних проектів. При відсутності цих даних, допускається приймати по аналогії з типовими або індивідуальними проектами, що найбільше відповідають характеристикам цих споруд.
При підключенні житлових будинків до теплових мереж, теплопостачальна організація перевіряє відповідність питомих витрат теплової енергії споруди технічним умовам та погодженому проекту на будівництво.
Теплопостачальна організація за показниками витрат теплової енергії на опалення, розрахованих в проектах для середньої температури зовнішнього повітря -0,5 градусу по Цельсію, складає річний план вироблення теплової енергії та планує закупівлю палива на відповідні місяці.
Для підприємства «Донецьктеплокомуненерго» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРКП), встановила норму витрат теплової енергії на послугу з централізованого опалення в обсязі 0,146 Гкал/год* кв. м., на рік.
А тепер порівняємо з нормами витрат теплової енергії на 1 кв.м. по типовим проектам житлових будинків, які використовувалися для будівництва на Донеччині. Таких проектів три. І норми витрат теплової енергії у них передбачені від 0,068 Гкал/год* кв. м. до 0,0729 Гкал\год*кв.м.
Нормативні питомі витрати теплової енергії на послуги централізованого опалення, якими користуються «Донецьктеплокомуненерго», завищені від проектних більш ніж у 2 рази, що призводить до необґрунтованого завищення платіжок за опалення. До речі, в Україні є приклади, коли громада досягла зниження тарифів. У місті Кременчук громадяни звернулися до Уряду. А урядова комісія після перевірки виявила завищення тарифів на тепло та гарячу воду. В результаті цифри у платіжках таки зменшили. Продовження теми – незабаром.
“Рубрика” рассказывает о проекте, который помогает восстановиться, набраться сил и постратегировать на будущее тем, кто… Читати більше
“Рубрика” рассказывает, как работает новое решение. Читати більше
"Рубрика" поговорила с эндокринологинями, чтобы узнать, как работает щитовидная железа, что вызывает ее заболевание и… Читати більше
“Рубрика” рассказывает историю инициативы из Мариуполя, которая спасает “птичек” украинских военных, чем экономит сотни тысяч… Читати більше
Работа саперов и деминеров будет долгое время оставаться актуальной для Украины. Они очищают поля для… Читати більше
Возвращение военного домой — одно из наиболее важных и ожидаемых событий для каждой любящей семьи.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.