Новини компаній
10:03
12 Ноя 2024
BGV Group Management взяла участь у Київському міжнародному економічному форумі 2024
Команда BGV Group Management взяла участь у ювілейному і одному з найбільших українських бізнес-заходів — Київському міжнародному економічному форумі. Компанія стала частиною дискусії щодо економічної стійкості країни, зокрема викликів та можливостей, які має український бізнес сьогодні.
ЧОТИРИ ГОЛОВНІ ТЕЗИ З ВИСТУПУ BGV
- Член ради директорів BGV Сергій Войцеховський окреслив головні пріоритети інвестиційної стратегії групи, акцентувавши на тому, що розвиток та модернізація критичної інфраструктури країни — на сьогодні наш головний фокус. Група компаній Геннадія Буткевича не чекає завершення війни чи «кращих часів», ми готові інвестувати у стійкість України сьогодні, аби бути частиною її розвитку завтра. Саме тому критична інфраструктура — наш головний інвестиційний вектор. Це наші проєкти з енергетики та енергоефективності, видобуток, переробка, ритейл та девелопмент.
- За 10 років BGV Group Management інвестувала понад $100 млн в українські гірничодобувні проєкти, обравши пріоритетними напрямами графіт, рідкометальні та рідкоземельні елементи. І цей напрям є значно більшим за масштабами, аніж наша компанія і навіть країна. Адже наш потенціал – стати світовим лідером у видобутку критичних матеріалів (CRM). Для України критичні матеріали, значна кількість яких є у надрах країни, — це унікальна можливість стрімкого розвитку. На сьогодні головний глобальний постачальник критичної сировини — це Китай. На прикладі графіту цифри взагалі є тривожними: Китай постачає світу орієнтовно 90% сировини. Проте в України є всі підстави для перехоплення лідерства, що буде значним вкладом у питання міжнародної безпеки.
- Видобувні проєкти — це завжди дорого і довго, це про значні інвестиції та дуже ретельну підготовку за міжнародними стандартами. За кілька років роботи у межах графітового проєкту лише на стадії техніко-економічного обґрунтування компанія вже інвестувала майже $10 млн. «І це лише підготовчі роботи. Ці вкладені у проєкт 10 мільйонів не дають нам можливість видобувати і заробляти. Це лише дає нам змогу сідати за стіл переговорів з потенційними партнерами (IFIs) і домовлятися про подальший розвиток проєкту та співпрацю», — підсумував Сергій Войцеховський.
- Проєкти BGV — не просто масштабні. Вони змінюють і будують міста, регіони, ініціюють екосистемні рішення, покращення інфраструктури, сервісу, збільшення робочих місць. Для нас це важливо, адже українські регіони недооцінені. І ми хочемо їх розвивати. Наш флагманський графітовий проєкт реалізовується у селищі Інгулецьке Кіровоградської області, яке має населення орієнтовно 900 людей. У проєкт потенційно буде проінвестовано $400 млн. Звичайно це дасть неймовірний поштовх для розвитку громади і додаткових благ.
Рубрика:
Экономика