fbpx
Сегодня
PR 19:15 27 Ноя 2024

Як обрати пароконвектомат в ресторан

Пароконвектомат – це незамінне обладнання на професійній кухні, яке поєднує можливості приготування їжі з використанням гарячого повітря та пари. Він поєднує функції духовки, пароварки та конвекційної печі, що робить його універсальним пристроєм для різних завдань. Це робить пароконвектомат в ресторан практично незамінним пристроєм.

Особливості пароконвектоматів для кафе та ресторанів

Сучасні пароконвектомати надають широкий спектр функцій, які спрощують процес приготування їжі. Основні режими роботи включають:

  • Конвекція – циркуляція гарячого повітря для рівномірного приготування страв.
  • Приготування на пару – використання пари для приготування дієтичних та здорових страв.
  • Комбінований режим — поєднання гарячого повітря та пари, що дозволяє зберігати соковитість продуктів та забезпечувати рівномірну скоринку.
  • Регенерація – функція для розігріву вже готових страв із збереженням їх смакових якостей та текстури.
  • Делікатне приготування – низькотемпературне приготування задля досягнення найкращих результатів при приготуванні складних страв.

При цьому пароконвектомати, особливо великі моделі, можуть споживати значну кількість електроенергії та води. Тому важливо звертати увагу на енергоефективність вибраної моделі. Деякі пристрої обладнані спеціальними системами для мінімізації споживання енергії та оптимізації роботи залежно від завантаженості.

Види професійних пароконвектоматів

Перш ніж вибирати одну конкретну модель техніки, потрібно вивчити всі види, що існують сьогодні. На основні типи обговорювані пристрої поділяються за різними характеристиками:

  • За технологією пароутворення. Є два варіанти: інжекторний та бойлерний. У першому йде пряме упорскування пари (вода розпорошується «вихором» на нагрівальні частини і випаровується), у другому він подається з парогенератора. Обидва види дозволяють регулювати процес подачі пари. Бюджетніші інжекційні моделі цілком можна купити для невеликих закладів громадського харчування до 80 місць. Бойлерний дозволяє готувати в день близько 200-300 порцій страв і цілком підходить для великих ресторанів навіть зі шведським столом. Другий варіант завжди має вищу ціну.
  • За технологією управління. Зустрічаються механічні, електромеханічні та електронні пристрої. Перші найпростіші та бюджетні, відрізняються мінімальним списком основних функцій. Робота електромеханічних моделей регулюється вручну. А варіанти з електронним дисплеєм дозволяють точно дотримуватись рецептури і для зручності вносити в пам'ять власні програми приготування (відразу кілька).
  • За енергоносієм. Перш ніж зробити вибір потрібного варіанту, слід оцінити можливості приміщення: якість електропроводки, тиск газу і т. л. Виділяють газові та електричні пристрої.
  • За кількістю вільного місця у робочій камері. Є моделі, здатні вмістити до 6, від 7 до 12 та від 12 до 20 гастрономічних ємностей.

На rational.bmservice.ua можна знайти практично будь-яке обладнання, яке відповідатиме потребам покупця.
Переваги встановлення пароконветоматів:

  • Застосування пароконвектомату на кухні ресторану замінює до 70% обладнання для термічної обробки продуктів харчування
  • Страви, приготовлені із застосуванням пароконветомату, відрізняються високими смаковими якостями та надзвичайною користю для організму, тому що в них зберігається максимальна кількість корисних поживних речовин. Крім цього, значно знижуються втрати продуктів у процесі теплової обробки.
  • Найменші витрати ресурсів на приготування, оптимальне використання виробничих площ. Економія часу та миючих засобів на санітарну обробку обладнання.

На правах реклами

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: