fbpx
Сегодня
PR 14:31 30 Окт 2024

Технології для бізнесу, про які варто знати

Розвиток будь-якого бізнесу — це адаптація до нових умов роботи на ринку та, що актуально у 21 столітті, диджиталізація. Підприємцям важливо завжди залишатись в курсі нововведень та своєчасно інтегрувати технології, щоб покращити клієнтський досвід, автоматизувати процеси та наростити прибутки. Разом з Kyivstar Business Hub ділимось оглядом технологій, на які варто звернути увагу кожному власнику бізнесу.

Віртуальна АТС

Хмарна або віртуальна АТС — це автоматична телефонна станція, яка з'єднує користувачів телефонної мережі та створює єдину корпоративну мережу. На відміну від звичайної АТС, тут використовується IP-АТС, який знаходиться у провайдера, а не фізично в офісі компанії, наприклад.

Це рішення дозволяє автоматично переадресовувати дзвінки (наприклад, між операторами або відділами), прослуховувати виклики, а також інтегрувати CRM-систему для покращення клієнтського досвіду. Більше про те, що таке віртуальна АТС, читайте за посиланням.

SIP-телефонія

SIP-телефонія — це різновид IP-телефонії, що гарантує з'єднання та обмін голосовими даними між пристроями через інтернет. Технологія перетворює голос в код, передає цей код на пристрій співрозмовника, а після знову трансформує код назад в аналоговий голос.

SIP-телефонія для бізнесу — це мінімальні витрати, адже для налаштування не потрібні ні спеціальне обладнання, ні телефонні кабелі. На додаток, технологія дозволяє працівникам використовувати міський корпоративний номер будь-де, що важливо для віддаленої роботи. Таку мережу легко масштабувати та впроваджувати в роботу.

Еквайринг

Технології для бізнесу, про які варто знати

Еквайринг — це послуга, завдяки якій компанія може приймати безготівкові платежі від клієнтів з банківських карток. Це ті самі термінали, які ми бачимо щодня в магазинах, ресторанах чи готелях. Розрізняють такі види еквайрингу:

  • торговий (POS) еквайринг. Оплата через банківський стаціонарний термінал. Підходить для фізичних магазинів, АЗС, кафе, кінотеатрів та інших видів офлайн-бізнесу;
  • мобільний еквайринг. Оплата через невеликий мобільний термінал, який підключається до смартфона чи планшета. Використовується в таксі, кав'ярнях, точках продажу малого бізнесу тощо;
  • QR-еквайринг. Оплата через QR-код, який розміщується на столі, рецепції, кришці смартфона тощо. Використовується як малим, так і середнім бізнесом (наприклад, в ресторанах);
  • безконтактний еквайринг. Оплата через термінал, як і в торговому еквайрингу, але з використанням NFC, де клієнт просто прикладає картку до термінала, а не проводить нею;
  • інтернет-еквайринг. Оплата через сайт або мобільний додаток. Актуальна для онлайн-бізнесу, наприклад магазинів, онлайн-шкіл, провайдерів послуг та інших.

Підключити SIP-телефонію, SIM-картки для терміналів і віртуальну АТС можна в Київстар. Оператор пропонує різні рішення для бізнесу, знайти які можна на сайті Kyivstar Business Hub.

На правах реклами

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: