Зняття макіяжу: як правильно змивати косметику з обличчя

Макіяж — це один із головних заходів, який забезпечує красу обличчя. Однак не менш важливим етапом у догляді за шкірою є демакіяж. Знімати косметику потрібно регулярно та правильно. В цій статті розповідаємо про всі секрети демакіяжу.

Чим потрібно змивати макіяж

Протягом дня на шкірі обличчя, крім макіяжу, збирається пил, бруд, надлишки шкірного сала. Якщо їх не очищувати перед тим як лягти спати, всі вони можуть призвести до появи подразнень, висипів, пересушеності та навіть передчасного старіння.

Саме тому всі косметологи категорично наполягають на тому, що демакіяж потрібно робити щодня. При цьому звичайна вода для зняття косметики не підходить. Змивати макіяж потрібно одним із таких засобів:

  • Гідрофільна олія. Спеціальне гідрофільне масло для вмивання чудово усуває різноманітні забруднення. Також воно підходить для зняття водостійкого макіяжу.
  • Лосьйон. Це традиційний косметичний засіб для демакіяжу, який чудово підходить для більшості жінок. Лосьйон не лише очищує обличчя, але й ретельно його зволожує.
  • Молочко. Масляниста формула молочка допомагає йому ефективно видаляти навіть складну косметику, в тому числі й водостійку.

Обираючи засіб для зняття макіяжу, потрібно враховувати свій тип шкіри. Наприклад, для жирної або комбінованої шкіри краще використовувати очищувальні гелі. А для сухої та чутливої підійдуть олії, креми або молочко, які дбайливо зволожують і не пересушують шкіру.

Як правильно проводити демакіяж

Перед тим як знімати макіяж, варто зволожити шкіру. Це пом'якшить косметичні засоби та підготує шкіру до подальших процедур. Після цього потрібно:

  1. Змити макіяж з очей та губ. Очищувальний засіб потрібно нанести на ватний диск, прикласти до очей та губ на кілька секунд, щоби розчинити косметичні засоби, а потім акуратно протерти їх.
  2. Очистити обличчя. Засіб для демакіяжу слід нанести на обличчя і розподілити його м'якими круговими рухами, щоби розчинити рештки макіяжу та бруду.
  3. Змити залишки очищувального засобу. Робити це потрібно не надто гарячою водою, оскільки вона може пересушити шкіру, і не надто холодною, бо вона не ефективно відкриває пори.
  4. Після вмивання слід протерти обличчя ватним диском, змоченим тоніком. Він допоможе відновити правильний кислотно-лужний баланс шкіри.

Демакіяж — це важлива процедура, яка допомагає зберегти красу шкіри на довгі роки. Придбати гідрофільне масло, молочко та інші очищувальні засоби можна за допомогою сервісу підбору професійного догляду A's Laboratory.

На правах реклами

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленский назначил Василия Боднара послом в Польше

Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о назначении Василия Боднара новым послом Украины в Польше.… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Новини

В Бородянке Киевской области восстановят 58 объектов по экспериментальному проекту

В Бородянке Киевской области в рамках экспериментального проекта комплексного восстановления населенных пунктов планируется отстроить 58… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Новини

Настраивал спутники-шпионы: в Харькове задержан агент рф, работавший на военно-космические силы россии

Служба безопасности Украины (СБУ) и киберполиция задержали в Харькове 47-летнего мужчину, который сотрудничал с государством-агрессором,… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Новини

Президент: Боевое столкновение с войсками КНДР – это вопрос дней, а не месяцев

Президент Украины Владимир Зеленский выразил обеспокоенность по поводу возможного боевого столкновения с северокорейскими военными уже… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Новини

Национальный музей Голодомора-геноцида предлагает школьникам из-за границы посетить виртуальную экскурсию

Национальный музей Голодомора-геноцида в Киеве подготовил виртуальные экскурсии для украиноведческих школ диаспоры. Об этом в… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Новини

Украина планирует официально обратиться к Южной Корее с подробным запросом на поставку оружия, – Зеленский

Украина в ближайшее время намерена передать Южной Корее подробный запрос на военную помощь, включающую перечень… Читати більше

Thursday October 31st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.