У чому проблема?
Рак молочної залози — поширена жіноча онкологічна хвороба в Україні. За даними Інституту раку, кожна 7-8 жінка має проблеми з грудними залозами, але до лікарів звертається занадто пізно — при першому огляді у четверті жінок виявляють метастатичні стадії хвороби, які лікувати значно важче. Раннє виявлення раку молочної залози можливо діагностувати завдяки регулярним чекапам організму, однак далеко не всі його дотримуються.
Почавши лікування вчасно, жінки мають більшу імовірність одужати. Зокрема на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок, на 2 стадії у 80%, а на 3 стадії – 50%.
Яке рішення?
Україна четвертий рік поспіль приєднується до найбільший у світі благодійний забіг Race for the Cure, який з 1983 року об'єднує людей по всьому світу для привернення уваги до теми раку молочної залози. Завдяки йому, учасники поширюють власні історії одужання та вшановуючи тих, хто втратив життя через хворобу. Щороку бігуни вдягаються у рожеві кольори, оскільки саме він вважається кольором обізнаності раку молочної залози.
Як взяти участь?
Учасники мають заповнити відповідну форму на сайті, обравши для себе зручний формат участі — оффлайн або онлайн. Реєстраційний внесок становить 20 євро, проте діти до 18 років, жінки, які проходять активне лікування від раку грудей та військові мають змогу долучитися безкоштовно. Організатори планують зібрати 2,5 мільйони гривень на ліки для жінок із метастатичним раком молочної залози, що проходять лікування в Національному інституті раку.
Жінки, які мають історію раку грудей, мають вдягнути рожеві футболки, а всі інші учасники (сімʼя, друзі, лікарі, група підтримки) — білі. Також пробігти дистанцію можна разом із собакою, надягнувши на неї рожеві елементи. Важливою умовою для участі є підписаний лист "Виняток відповідальності", який підтверджує, що учасник забігу перебуває у здоровому стані та не має протипоказань для бігу. Організатори просять мати його роздрукованим та підписаним під час реєстрації перед початком заходу.
Кожен бігун зможе обрати комфортну для дистанцію та формат й не залежно від результатів отримає на фініші медаль. Також будуть визначені переможці, які будуть нагороджені подарунками від партнерів заходу.
Перед стартом учасники матимуть змогу перевдягнутися на локації та залишити речі у сховищі. У разі оголошення повітряної тривоги захід зупиниться і всі учасники повинні будуть пройти в укриття, яке знаходиться на території ВДНГ (Павільйон №1).
Програма благодійного забігу Race for the Cure 2024
А це точно працює?
У 2023 році до заходу приєдналась найбільша кількість бігунів — 633 учасники та 38 команд. З них 502 пробігли у Києві на ВДНГ, а ще 40 учасників долучилося до забігу в інших містах: Харкові, Рівному, Запоріжжі, Бережанах, Львові, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Коростишеві, Прилуках, Хмельницькому та Славському. 91 бігунів доєднались за кордоном: Німеччина, США, Ірландія, Іспанія, Бельгія, Кіпр, Польща, Австрія, Данія, Англія, Ізраїль, Португалія, Швейцарія та Франція.
Таким чином організаторам вдалося зібрати 2 мільйони гривень та закупити препарат для жінок із метастатичним раком молочної залози, що не покривається державою.
Також пропонуємо почитати матеріал Рубрики про історії жінок, в яких діагностували рак молочних залоз і вони також брали участь у Race for the Cure.
Финская авиакомпания Finnair объявила, что вынуждена отменить около 300 рейсов в декабре из-за акции протеста… Читати більше
Глава Кремля владимир путин подписал законопроекты о запрете "пропаганды чайлдфри", то есть отказе от рождения… Читати більше
В греческом городе Мандра коммунисты напали на акцию украинцев, посвященную памяти жертв Голодомора. Украина потребовала… Читати більше
10 украинских компаний приняли участие в NEDS – это оборонно-безопасная выставка, которая проходит в Роттердаме… Читати більше
АО "Укрзализныця" запускает с 15 декабря прямой ежедневный поезд № 9/10 сообщением Киев – Будапешт,… Читати більше
В ночь на 23 ноября в столичной гостинице произошла смертельная стрельба. Об этом сообщает Рубрика,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.