Фото nakypilo.ua
Українські медіа опинилися в умовах значних змін, пов'язаних з адаптацією до викликів війни та змін в інформаційному середовищі. У відповідь на ці виклики, проєкт «Медіа єднають українців», організований центром практичної освіти «Накипіло», став важливим інструментом для підтримки регіональних журналістів, їхнього професійного зростання та створення стійкої спільноти, яка сприяє розвитку незалежної журналістики.
Регіональні медіа під час війни часто залишаються головними джерелами правдивої інформації для місцевих жителів та національних видань. Водночас вони стикаються з низкою проблем, таких як кадровий дефіцит, фінансові труднощі та емоційне вигорання. Саме тому проєкт «Медіа єднають українців» спрямований на те, щоб забезпечити журналістів необхідними знаннями та ресурсами для підвищення їхньої продуктивності.
Програма включала практичні тренінги з таких тем, як цифрова безпека, домедична допомога, а також короткі поїздки в інші міста для обміну досвідом. Крім того, учасники мали змогу працювати з наставниками, які допомагали їм у створенні власних матеріалів.
Фото nakypilo.ua
У рамках проєкту журналісти підготували низку важливих публікацій, присвячених актуальним темам, пов'язаним з війною та відновленням. Серед них:
Ці матеріали стали значним внеском у висвітлення процесів відновлення та адаптації, а також допомогли підсилити вплив незалежних регіональних медіа в умовах війни.
Для изготовления взрывчатки в Украине будут привлекать частные компании, которым будут оказывать финансовую поддержку в… Читати більше
23 февраля в Германии голосуют на досрочных выборах в Бундестаг, которые определят политическое будущее страны.… Читати більше
Президент Соединенных Штатов Америки Дональд Трамп "уверен", что сможет договориться о прекращении огня в Украине… Читати більше
В ночь на 23 февраля российские захватчики применили против Украины 267 беспилотников. Силы противовоздушной обороны… Читати більше
На фронте за минувшие сутки, 22 февраля, было зафиксировано 112 боевых столкновений Сил обороны Украины… Читати більше
В ночь 23 февраля российско-оккупационные войска атаковали Киевскую область беспилотниками. В столице работали силы противовоздушной обороны,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.