Як вибрати проєкт будинку? Готовий чи індивідуальний?

Сучасні технології пропонують відійти від тривалого, дорогого та виснажливого капітального будівництва. Популярності стрімко набирають модульні будівлі. Вони відзначаються швидкістю зведення, спрощеним монтажем, сучасним дизайном та високими теплоізоляційними показниками. Але як вибирати проекти модульних будинків, адже на ринку представлено так багато чудових варіантів? Розглянемо основні аспекти.

Готовий чи індивідуальний?

Компанія Unitbud пропонує замовнику на вибір готовий проєкт або виробництво за індивідуальними замірами. Який варіант кращий? Готовий будинок є можливість купити з площею від 27 до 102 м². Тобто визначитися можна, відштовхуюсь від площі наявної земельної ділянки.

Перш ніж розглядати готові модульні будинки, потрібно оцінити такі чинники:

  • сезони проживання – періодично чи постійно;
  • площа ділянки;
  • кількість людей, які житимуть у будинку;
  • особливості звичного відпочинку, наявність терас;
  • комплектація майбутнього будинку.

Визначившись з цими критеріями, буде легше зробити вибір. Unitbud пропонує три варіанти комплектації: базова, «комфорт» і «преміум». Замовнику необхідно вибрати, на якому етапі готовності до переїзду він хоче придбати будинок.

Виробник може звести споруду за індивідуальними розмірами та вимогами клієнта. Індивідуальний проєкт будинку варто замовити, якщо:

  • серед готових варіантів немає прийнятного для замовника;
  • є потреба у нестандартному розмірі чи формі будинку;
  • є готовий план будівлі, який клієнт прагнете втілити у життя.

Будинки під ключ – дуже популярна послуга для замовників. За кілька місяців ви отримаєте будинок своєї мрії, в який можна заїхати у найближчому майбутньому.

Основні чинники для вибору проєкту приватного будинку

Сучасні модульні будинки пропонуються виробниками в різних дизайнах. Проте технологія їх зведення все ж таки може накладати певні обмеження. Розберемо, які чинники впливають на будівництво.

Поверховість

Виробники модульних будинків зазначають, що в таких проєктах можливо звести не більше 2-3 поверхів. Отже, якщо ви плануєте мати споруду з більшою поверховістю, варто відмовитися від модульного типу. Це пояснюється особливостями фундаменту (як правило, не капітальним) та не надто високою опорною здатністю стін.

Габарити будинку

Модульні будинки переважно мають мінімалістичний дизайн. Це чіткі лінії, прямокутна форма та великі вікна. Обмежень щодо площі зазвичай немає. При замовленні будинку варто орієнтуватися на площу ділянки, на якій буде зводитись будівля. Популярними варіантами є споруди площею 60–90 м².

Особливості ділянки

Земельна ділянка під будівництво повинна мати рівну поверхню та прямокутну форму. Будь-яка нестандартна форма може стати проблемою для розміщення будинку. За наявності такої ділянки рекомендовано проконсультуватися з архітектором виробника. Що ж стосується рельєфу поверхні, то його треба буде вирівнювати. Для цього піднімається рівень фундаменту та додається новий шар землі.

Будувати модульний будинок не варто на насипному та торф'яному ґрунті. А також бажано звернути увагу на кількість вологолюбних рослин на ділянці. Їхня наявність свідчить про те, що підземні води залягають близько до поверхні.

Планування

Модульні будинки відзначаються компактністю. У плануванні навіть невеликих будівель передбачено все необхідне для комфортного проживання:

  • кухня-вітальня;
  • спальня;
  • санвузол;
  • передпокій;
  • гардероб;
  • тераса для відпочинку.

Великі панорамні вікна дарують багато природного освітлення та тішать прекрасним видом на сад. Поруч з терасою буде зручно облаштувати зону відпочинку та барбекю. Звісно, залежно від площі та кількості кімнат буде змінюватися й ціна готової споруди. Однією з переваг модульних будинків є можливість згодом замовити ще один або два блоки, значно розширивши таким чином свій будинок.

Переваги та гнучкість планувань модульних будинків

Завдяки чіткій формі модульного будинку планування простору всередині просте та зручне. Розташування кімнат, кухні, входів та виходів, тераси можна повністю підлаштувати під свої потреби. При виборі базової комплектації ви отримуєте будинок без внутрішнього оздоблення та міжкімнатних дверей. Тож можете спланувати інтер'єр за власними уподобаннями.

Якщо дослідити, де мають найбільший попит, то модульні будинки в Києві, Львові, Харкові та інших великих містах будуть на перших місцях. Проте все частіше можна побачити такі будівлі по всій території країни. Зручність будівництва під ключ, швидкість монтажу, лаконічний та стильний вигляд будинку приваблюють усе більше клієнтів. Тож створимо будинок мрії разом!

На правах реклами

Свіжі дописи

  • Новини

Спортсменка из Волыни получила 14 чемпионских титулов и установила рекорд Украины по боксу

Волынская спортсменка Татьяна Коб установила рекорд как первая в Украине боксерша, получившая 14 чемпионских титулов… Читати більше

Saturday December 21st, 2024
  • Новини

На украинско-польской границе открыли новый пункт пропуска

На польско-украинской границе открыли седьмой пункт пропуска для автомобильного сообщения "Нижанковичи - Мальховичи". Об этом… Читати більше

Saturday December 21st, 2024
  • Новини

Враг каждый день пытается форсировать Днепр на юге, – военные

Российские оккупанты ежедневно пытаются форсировать Днепр на юге. Об этом в телеэфире сообщил спикер Сил… Читати більше

Saturday December 21st, 2024
  • Новини

В ОП состоялась встреча с австрийским дипломатом: обсудили помощь Украине и шаги по приближению справедливого мира

Игорь Жовква встретился с генеральным секретарем Федерального министерства по европейским и иностранным делам Австрии Николаусом… Читати більше

Saturday December 21st, 2024
  • Новини

Украина эвакуировала более 30 своих граждан из Сирии: детали операции ГУР и МИД

21 декабря по поручению Президента Украины Владимира Зеленского в результате успешной операции ГУР МО и… Читати більше

Saturday December 21st, 2024
  • Новини

Генштаб ВСУ опроверг информацию в СМИ о переводе военных ПВО в пехоту

Генеральный штаб ВСУ опроверг статью британского издания Guardian о якобы приказе командованию Воздушных сил отправлять… Читати більше

Saturday December 21st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.