fbpx
Сегодня
12:02 22 Фев 2023

Glovo інвестує 5 мільйонів гривень в побудову першого в Україні громадського перехоплювального велопаркінгу

English version here

Компанія Glovo та Київська міська рада підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає об'єднання зусиль і ресурсів у відновленні та розвитку Києва, підтримці соціально незахищених верств населення та розвитку інфраструктури міста.

Наймасштабнішим проєктом в місті Київ в межах довгострокової програми сталого розвитку для міст Glovo Acts стане створення першого в Україні пересадного вузла для велотранспорту. На його побудову Glovo виділяє п'ять мільйонів гривень. Пересадний вузол передбачає, що у киян буде можливість залишати на цілий день свої велосипеди на охоронному паркінгу біля метро по дорозі на роботу, а повертаючись ввечері, забирати їх. 

Велопарковку планують побудувати на перетині проспекту Оболонського з проспектом Степана Бандери поблизу ст. м. «Почайна» в Оболонському районі. Це місце обрали через наявність велосмуг та можливості безпечно дістатись його велосипедом згідно з Правилами дорожнього руху. Рішення приймали  спільно з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» – U-Cycle.

"Це не перший проєкт, який ми робимо з міськими адміністраціями, але наймасштабніший. Ми знаємо, як сильно Glovo змінив транспортну інфраструктуру міста зі своєю появою. Враховуючи специфіку нашої компанії, нам важливо, щоб міська велоструктура розвивалась. Цей проєкт дуже резонує з нашим бізнесом, і ми сподіваємось, що він стане одним із багатьох, які покращать життя у місті", – прокоментувала Марина Павлюк, генеральна директорка Glovo в Україні.

Влітку 2022 року Glovo підписав також Меморандуми з міськими адміністраціями Львова, Стрия та Чернігова. Найбільші інвестиції серед цих міст були залучені саме до Чернігова, який серйозно постраждав внаслідок бойових дій.

У напрямі соціальних доставок компанія Glovo вже розпочала пілотний проєкт у Дарницькому районі міста у співпраці з Дарницьким центром соціального захисту.

"Соцпрацівники уже викликали наших кур'єрів для виконання соціальних доставок. Ми зрозуміли, що цей проєкт потрібен, тому буде працювати на постійній основі в Дарницькому районі, а також масштабуватиметься в інші", – розповіла Марина Павлюк.

Третій напрям, що вже почав працювати – це підтримка бізнесів, що постраждали від війни, внутрішньо переміщених та тих, що засновані військовими. Для них Glovo дає символічні 0,1% комісії на пів року, щоб вони могли набрати базу клієнтів та зростати, навіть у важкі часи.

"Більшість підприємців, з якими ми працюємо – це якраз МСБ. Підтримати їх під час війни для нас честь, тому ми даємо їм вигідні умови для легкого старту", – прокоментувала Марина Павлюк. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: