fbpx
Сегодня
14:57 22 Апр 2021

В Минобороны России назвали дату, когда начнут отводить войска от границы Украины

Российские войска завершают свои учения в Южном и Западном военных округах, что у границы с Украиной. С 23 апреля они должны возвращаться на места постоянной дислокации.

Об этом заявил министр обороны России Сергей Шойгу, пишет "Интерфакс".

"Считаю, что цели внезапной проверки достигнуты полностью. Войска продемонстрировали способность обеспечить надежную оборону страны. В связи с этим мною принято решение завершить мероприятия по проверке в Южном и Западном военных округах", ㅡ сказал он на совещании 22 апреля.

Так, Шойгу приказал Генштаба ВС РФ, командующим военных округов и Воздушно-десантных войск спланировать и начать с 23 апреля возвращения войск в пункты постоянной дислокации.

Они должны провести детальный анализ и подвести итоги этой "внезапной проверки войск".

Как сообщала Рубрика ранее, 30 марта главнокомандующий ВСУ Руслан Хомчак в Верховной Раде сообщил, что вдоль государственной границы Украины размещены 28 батальонных тактических групп вооруженных сил РФ.

Исследовательская группа Conflict Intelligence Team (CIT)  обнаружила полевой лагерь российских войск неподалеку от границы с Харьковской и Луганской областями в Воронежской области. Это было невозможно объяснить учениями.

В ЕС уточнили, что Россия сосредоточила на границе с Украиной более 100 тысяч военных.

Позднее аналитики ICG заявили, что российских войск у границы с Украиной недостаточно для масштабного наступления.

Рубрика:
Події

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Рів з крокодилами

Зібрались москалі відійти назад - це добре. Заміть них на українців наступати вирішили "зелені". Переляк пройшов можна і покошмарити.

Не знаю чи під наркотиками яи Зеленський читати не вміє, це наважливо. Вийшло велике зелене нає*балово.

Мова про підписаний "закон про військовий облік і призов". Закон України № 1357-ІХ -
http://www.golos.com.ua/article/345087

Не повірив спочатку ЗМІ у самогубство Зеленьского і Слуг. Але почитавши закон, дійсно правда - зелені переплюнули Порошенка і добавили терору військоматівського населенню України. Яка Європа, які реформи? Яке НАТО? "Білоруський закон" про рабів для захисту чиновників уже зелених, які обіцяли бути слугами. Жорсткіше ніж на Росії.

Поки провладні ЗМІ розказують про "резервістів в особливий період" і "переназвання військових комісаріатів на євроманеру в комплектувальні центри" норми повводили там "ах ти ж йо" аля СССР вернувся. До прикладу у законі тисячу раз слова "приписка" вжито. Яку нібито скасовано і замінено на реєстрацію. Лише назви міняють псевоєвропейці у владі щоб кредити давали.

І так "Європейська реформа в НАТО":

- заборонено без дозволу військового комісаріату змінювати місце проживання не можна зареєструватись;

- віськовобовязаними професій стають жінки: "добовільно" викинуто з тектсу, тепер комісаріат водійку таксі чи медсестру, санітарку кошмаритиме як чоловіків призовом;

- в додатоко до порошенківської вимоги військового квитка для одруження тепер смерть, народження дітей - уся інформація про стан родичів передаватиметься військовому комісаріату.

- при працевлаштуванні обовязковий військовий квиток;

За всі порушення штрафи декілька тис гривень, рік громадських робі ті призовникам за ухиляння 3-5-ть років тюрми в тому числі за ухиляння від навчальних зборів.

В Україні біля мільйона не живуть за місцем реєстрації, 500 тисяч її немають. Жиди порахували мільярд на штрафах, і приватні тюрми для 1 000 000 000 для відбування громадчьких робіт якщо все по закону усім. Бо якщо виконувати закон то феодалізм сссеровський чистої води.

Слава корупції, коли можна сплатити данину і відкупитись від СССР армії і держави.

У Європі при прийомі на роботу не вимагають ні в кого військового квитка. Так само реєструють місце проживання без військового квитка чи приписного. ось і весь сказа про "стандарти НАТО" і "збільшення числа контрактників".

Що ввела Україна? Забирають по призову чоловіка і жінку або в тюрму на рік виправних робіт, а дітей в приют на цей час.

Асолютн онецікаво невмінян зелених читати закони, які підписують і приймають. Здавалось вийшли "слуги" з людей, та за 2-а роки злились воєдино з чиновницькою мафією. На початках гарно йщли на ентузіазмі поки Гончарук і Мілованов зі своїм "земельним питанням" не підвів усіх під цугундер і тепер стара чиновницька сссерівська гвардія перетравила слуг неважливо чи вони проукраїнської декларації чи проросійської.- закон проти українців прийняли спільно.

Ну що ж, "зелені" зламались. Несіть інших. Перевибори що 2-а роки, саме за стільки "з івана пана" стається. Розчарований. Не спасуть санкції проти Медведчука після такого.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: