fbpx
Сегодня
10:13 14 Апр 2021

В НБУ заявили, что в Украине нет ни одного проблемного банка

На сегодня в Украине нет ни одного банка, который бы был отнесен Нацбанком к категории проблемных. Несколько банков выполняют не все нормативы.

Об этом заявил заместитель главы Национального банка Украины Ярослав Матузка, сообщает пресс-служба НБУ.

"Важно то, что основные нормативы капитала и ликвидности выполняют абсолютно все банки", — сказал он.

По его словам, у нескольких есть проблемы с соблюдением нормативов кредитного риска (Н7 и Н9), но они имеют индивидуальные планы вхождения в нормативы.

Матузка напомнил, что с 1 апреля банки должны придерживаться нового норматива ликвидности NSFR на уровне 80% с увеличением нормативного значения в будущем до 100%. "На сегодня в системе только один банк не выполняет это требование. Он не создает системных рисков и почти не имеет обязательств перед кредиторами и вкладчиками", — сообщил Матузка.

Напомним, NSFR определяет минимальный уровень ликвидности банка на горизонте один год и рассчитывается как соотношение объема имеющегося стабильного финансирования к объему необходимого стабильного финансирования.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Право на безправність

"В Раде появился текст закона о ликвидации ОАСК: что предлагает Зеленский (РБК-Україна)".

Ось таке повідомлення сьогодні в Інтернеті.
Питання що ж то за таке ОАСК ?
Це Окружний адміністративний суд м.Києва, тобто суд, суддю якого (голову) Вовка шукають, переслідують, намагаються доставити........
Але то таке: судді різні бувають, також як і голови їхні.
А от сам орган що за таке ?
Таке у цьому й вс е питання.
Це орган самостійної наряду з іншими РІВНИМИ владами в Україні. А саме - СУДОВОЇ ВЛАДИ.
Хто такий Ґарант - це не орган, а вища посадова (хоча й зі своїм біологічним музикальним органом) особа окремої ВИКОНАВЧОЇ гілки ( а може з зеленими "гиляки") влади.
Що таке Верховна (у нас Верхівкна) влада - це такі да, вищий законодавчий орган.
Хто така КОНСТИТУЦІЯ країни - це пояснень не потребує, її повинні дотримуватись всі органи, і Ґ.
Для того й існує КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД країни.
Але виходить, що наш Ґ зі своїм "новим судом" - РНБО (з секретарем у ньому за освітою ветеринарного фельдшера (з практикою роботи в в Мелітопольському чи Маріупольському зоопарку) все, що стосується долі держави, країни, влад, а тим і усього народу, вирішують самі.
"Музики" й ветфельдшері рішають все. Прямо за Сталінськими заповітами: " "КАДРИ" рєшают всьо".

А між іншим в компетенції ОАСК - розгляд справ за позовами людей, громадський організацій до Кабміну, до НКРЕКП з питаннь посягань цих державних церберів на тіж конституційні, майнові, адміністративні права народу.
Та й для чого той суд таки ліквідується ? Щоб народ задовольнявся лише "Ґ. музикою" та "ін'єкціями від ветфельдшерів"

2
Сусід сусіда

Мабуть таки нема.
Проблемні, що під проводом того НБУ створювались, самі НБУвці ліквідували.
Гроші вкладників з банків розікрали злодюги: на кштатл М.Лагуна ("Дельта-банк").
ФГВФО вмив руки, не ідентифікувавши частину вкладників. Частині ж виплатили по 200000 грн. (за мінусом % за банківську послуг - це вийшло 195000 грн.) Але навіть і ці гроші не видали вкладникам, а перегнали на відкриті, примусово, цими клієнтами рахунки в інших банках.
Там через встановлені ліміти, щодо одноразової видачі суми, гроші фактично заморозили. Їх значну частину з'їла інфляція, в залишку виявився остаток в два рази менший ніж була гарантована виплата.
Приклад: гр. З...., мав вклад в "Кредитпромі", чи східному за назвою, банку 35000 доларів, зароблені на гірничо-видобувній роботі в Північних регіонах ще СРСРу та РФ.
Працівники банку порадили йому гроші перекинути у "Дельту-банк", бо у Кредитпромі начебто назрівали проблеми. Той, довірливий, так і вчинив, а через 2 тижні "Дельту" оголосили неплатоспроможним. М.Лагун з власник-засновник банку, благополучно втік до США
Фонд гарантування вкладів виплатив вкладн6ику гарантовані 200000 грн. (10 000 дол.), залишок 25000 доларів наказав довго жити.
Коли вкладник пішов до банку, куди перегнали з Фонду от ті гарантовані, та запросив видати йому суму, йому по-переше пояснили, що сума менша ніж 200000 грн. бо з нього взяли банківську послугу 3 чи 5 тис. грн., але й залишок 195000 видати однією виплатою відмовили, бо ліміт денної видачі - 1500 грн.
А цей вкладник був інвалід, одинокий, неходячий, який потребував медичного обслідування та медично-операційного лікування.
Не дочекався навіть тих 195000 грн, бо через 2 місяці помер від недообслідуваної та не вилікуваної хвороби.
А 25000 реальних доларів десь так і зникли.
Так от, таку сволоту банківську: і комерційну, і національну, потрібно було би повісити на одній гиляці, разом з засновником.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: