fbpx
Сегодня
19:37 02 Апр 2021

СНБО впервые в истории Украины наложил санкции на топ-10 контрабандистов, - Зеленский

Президент Владимир Зеленский сообщил о новых решениях СНБО, среди которых — введение персональных санкций в отношении крупнейших контрабандистов Украины.

Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

Как отмечает президент, отныне каждая пятница будет "черной" для людей, занимавшихся "торгованием безопасностью, стабильностью и будущим нашей страны".

Владимир Зеленский сообщил, что контрабанда является "экономическим терроризмом против Украины", а убытки от нее достигают 300 млрд. гривен. Из них 100 млрд — вследствие неэффективности таможен.

"Сегодня впервые за историю Украины введены персональные санкции. Заблокированы активы, имущество лиц, которые, по аналитическим данным аппарата СНБО и Службы безопасности Украины, можно назвать топ-10 украинской контрабанды", — сказал Зеленский.

Кроме того, президент подчеркнул, что эти санкции — лишь начало борьбы с контрабандой. "Сегодня это первая десятка — но точно не последняя", — отметил он.

Сьогодні, після чергового засідання РНБО, для низки фізичних і юридичних осіб настала "чорна п'ятниця". Отже:• вперше в історії України запроваджено персональні санкції щодо осіб, яких можна назвати топ-десяткою української контрабанди;• на виконання рішення РНБО від 19 лютого відбулося повернення стратегічного нафтопроводу, незаконно відчуженого у держави;• також сьогодні було презентовано Центр протидії дезінформації, який уже розпочав свою роботу.Насамкінець про найважливіше – ситуацію на Донбасі. Ми маємо повну та незмінну підтримку міжнародних партнерів, зокрема Європи та США. Одним із підтверджень цього є розмова, яку я провів сьогодні з Президентом Сполучених Штатів Джо Байденом. Він запевнив мене, що Україна ніколи не залишиться наодинці проти агресії Росії.

Posted by Володимир Зеленський on Friday, April 2, 2021

Рубрика:
Политика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

3 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
А чи хороший цар

І фото до статті старе з Гончаруком і Рябошапкою, які профукали свої шанси стати кимось для українців, один землю взявся продавати на користь олігархів і інших в бідних українців, а інший справи проти майданівців почав заводити, а їх і замінили на більш проросійських: Шмигаль пообіцяв подати воду в Крим, якщо треба, а Венедіктова й на сина Байдкна справу Завела не те що на сотні майданівців.

2
А чи хороший цар

Одна псрава санкції проти військових злочинців і агентів ворога, коли суди не діють, а інша справа проти громадян підозрюваних у контрабанді, де мали б суди діяти і інше. Навіщо витрати на суддів взагалі у такому разі? Чому не звільнити усіх суддів і не набрати нових, а самому санкціями "справедливість наводити"? При чому синаго немає 100% довіри, адже на посадах безліч кумів по тій синагозі.

3

Тут така проблемка намалювалась що після арешту, за звинуваченням у ідяльності проти Кремля і проти проросійських, Семенченка і батальйону "Донбас" і показового невідпускання Антоненка, Стерненка, переслідуваннь мітингарій на захист політвязнів, виконувати рішення РНБО з їх санкціями нікому.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: