fbpx
Сегодня
11:24 20 Мар 2021

Шмыгаль рассказал, возможно ли окончание войны на Донбассе вооруженным путем

Фото Reuters

Украина собирается осуществлять возвращение Крыма и Донбасса лишь политико-дипломатическим путем.

Об этом заявил премьер-министр Украины Денис Шмыгаль в интервью немецкому изданию Bild.

"Мы четко стоим на позиции о восстановлении нашей территориальной целостности, включая Крым, исключительно политико-дипломатическим путем. И речь здесь прежде всего о возвращении наших граждан, которые вынужденно оказались в оккупации, а не просто о части территории", — отметил премьер.

Шмыгаль подчеркнул, что на сегодня Украина не видит другого пути решения этого военного конфликта, чем дипломатический путь переговоров, в частности в Норманском формате.

Он также подчеркнул, что президент Украины Владимир Зеленский прилагает усилия в этом направлении.

Напомним, сейчас украинская делегация во главе с премьер-министром сейчас находится с официальным визитом в Германии.

Рубрика:
Політика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

8 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

Шмигаль-это враг народа-если он умудрился принять решение кабмина-не согласовав с РАДОЙ- и поздравил ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ с 35летием-снял с них льготные копейки-доплату за КОМУНАЛКУ!!!???

2
Сергій

Кілька років тому Верховна Рада внесла зміни в топоніміку Криму, зокрема провернувши історичні кримсько-татарські назви. Але сказавши "а", ВР "забула" сказати "б": відклавши реалізацію своєї постанови до повернення українського суверенітету півострова. Насправді цю постанову про перейменування треба вводити в дію негайно, вимагаючи від усіх міжнародних інституцій використання виключно нових назв. Цим самим будуть делегітимізовані дуже багато аспектів життя в Криму, а також створюватимуться не лише психологічні, а й юридичні перешкоди для закріплення Росією де-факто сьогоднішнього стану речей.

3
Сергій

Ще Аль Капоне казав, що добре слово, до якого додано револьвер, спрацьовує на багато дієвіше, ніж просто добре слово.
В нашому випадку політико-дипломатичний шлях то є добре слово, до якого завжди непогано додавати збройно-силовий чинник. І взагалі, дипломатія зазвичай лише формалізує досягнуте або збройним шляхом, або принаймні загрозою застосування зброї.

4
Віктор

Політико-дипломатичним шляхом? Скільки вже можна теревенити? Ваші перемови ні до чого не приводять окрім того, що гинуть наші українські хлопці. Історія урегулювання локальних конфліктів у всьому світі говорить про те що ніякими перемовами мир не наступає, а тільки силовими методами. Ворог плює на домовленності та продовжує убивати наших захистників. Сьогодні є один єдиний варіант для деокупації територій України від загарбника в обличчі РФ - карабахський. Мирним шляхом створили бананову псевдореспубліку ПМР і що виходить - 29 років переговорів, а результат нульовий. Потрібно всі сили кинути на оборонку та оснащення ВСУ в самі короткі терміни і дати по зубах загарбникові так щоб йому відбило навіть думати йти в Україну з війною. Ми це можемо зробити тільки потрібно перестати базікати, а робити діло.

5
Андрій (Ужгород)

Про Крим згоден. До-речі, можна б надати татарам і повну незалежність. А щодо Донбасу – дурня повна. З одного боку кажемо, що москаль розуміє лише силу, а з іншого подібна нісенітниця. Просто слід посилити армію настільки, щоб увійти у 10-15 найсильніших армій світу. Зараз навіть полякам поступаємось, а по літаках навіть білорусам!
І я закинув би Росії щодо компенсацій частки за Калінінградську область. Це репарації СССР, то чому лише Москва скористалася?

6

Что то маленький В"етнам так не думал воюя с самой сильной страной в мире.... это тому что там не было таких негодяев и предателей как в современной Украине.

7
Володимир

Як би Міністр промовчав, то був би розумнішим ! Чи сказав, що будуємо вал на ДаунБасі !

8
Я цей Нюх

Ось уже скоро прийде більш обізнаний, спроможний Яйценюк зробить в побудованому на кордоні з Сєвєрним сусідою заборі хвіртку та й всі питання вирішить комплексно ще на якийсь мільярдик.
Була б промблема, а гроші самі приростуть.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: