fbpx
Сегодня
22:07 25 Фев 2021

Зеленский снова созывает СНБО в пятницу

В пятницу, 26 февраля 2021, Президент Украины Владимир Зеленский соберет заседание Совета национальной безопасности и обороны Украины.

Об этом сообщили в Офисе Президента.

В ОП заявили, что заседание состоится "в связи с необходимостью принятия оперативных решений по актуальным вопросам государственной безопасности".

Организацию заседания возложен на секретаря СНБО Алексея Данилова.

В сообщении отметили, что всю информацию, которую можно обнародовать, будет сообщено официально.

Рубрика:
Политика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Що в Портнова на Зеленського?

Веремію за вбивство журнасліста умовно 4-и роки, і то судили лише бо журналіст виявися проросійський, а тітуханам було всерівно.

Стерненка, Чорновол судять за "кримінальні дії" проти проросійських. Путіноїди кричать про "закон один і патріот не індульгенція". Кримінальність своїх проросійських не помічають, не вимагають нічого. Без Стерненка в Одесі було б як зараз в Донецьку і Одесі. Не за кримінал його судили, ой не за кримінал... Тому будуть протести аргументовані і справедливі. Портнов має сидіти у тюрмі, а не проданами Трубою свідченнями майданівців вибирати у цих папках мішені для переслідування проукраїнців судами-шльондрами.

Чому не закритий Буковель? Теж Зеленський боїться чи з кумом-власником в одну синагогу ходить? Це ж питання уже не тих хто стоїть за Зеленським і "відіграти роль президента" не вийде. Від коронавірусу помирають люди, сотні, - одні дотримуються норм, а інші розносять коронавірус бо гроші Буковель заробляє. Що це?

2
Спроба без емоцій

З передачі 1+1 по Стерненку якщо викладене там біль-менш правда, складається картина більш ясно:

"Викрадення після зустрічі" - це "була "стріла", де умовно кажучи проукраїнські напівкримінальні (кримінальні для тепер в законі Авакових) відхерачили умовно проросійських напівкримінальни чи повністю кримінальних. Підозрюю на зустріч Щербина з "Родіни" прийшов не сам, а "товариші" повтікали або залишились лежати побиті. Чи викрадали чи кудись возили - може бути все казочкою після програної стріли чи справді кудись возили "переконати" відійти від справ.

Для розуміння мого ставлення. Ставлення до чистоплюїв в даній ситуації - на три букви.

Уся молодь в більшості пробувала наркотики, ходила на розбірки і подібне - тобто "напівкримінальна" по неопитності життя і гарячій крові. Тому завдяки таким проукраїнським в Одесі вдалось уникнути "ОНР" як сталось в Донецьку і Луганську.

А Авакови можуть згадати "Торнадо" і "Шторм", які були кримінальниками, яких як штарфбатом дозволили спокутувати і воювати проти росагресії, бо не було кому сильно в тих краях. Доки вони не почали задаватись питання чому вон иризиують а вугілля ходить і товари і всі чиновники долю отримують, а їм "шиш" їх неправильно воювали не помічали.

Проросійські кримінальни і їх криша Труханов і судді і прокурори мовчали 5-ть років бо боялись Києва і його можливої реакції. Зараз відчули силу і впаяли показово Стерненкові скільки хотіли років вигадавши вину, яку можна і Щербині приписати в інших епізодах "Родіни" Маркова, які били журналістів і тітушок на Майдан відправляли. Радість портновська зрозуміла, які суддівською мафією прислужились помсті проросійських кримінальників Одеси. А СБУ і поліція вдає дурних, анче не розумією про що мова.
Нажаль українськість в Одесі може розраховувати лише на напівкримінальну молодь проти російських кримінальників, а олігофренічний Київ допомагає останнім типу "по закону" для проукраїнських, які не такі гріховні як проросійські кримінальники і до яких питань у поліції і судів немає.

Або Київ дасть відповідь на несправедливість і знайде політичне рішення, або Путін потиратиме руки від проблем бунтами українців проти несправедливості яка очевидна.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: