fbpx
Сегодня
10:15 26 Янв 2021

Украинцев не будут штрафовать за несвоевременную оплату "коммуналки" за январь,- премьер

Фото: Правительственный портал

Премьер Денис Шмыгаль пообещал, что людям не будут начислять штрафы или пеню за несвоевременно уплаченные тарифы на газ и отопление за январь.

Об этом сказал Шмыгаль в эфире "Свобода слова" на ICTV.

"Штрафы или пеня за несвоевременно уплаченные газ, тепло за январь применяться не будут.  Это важный месседж для людей, чтобы люди не волновались, если будут платежки, неправомерно высоковато начислены.

Мы ожидаем результатов расследования антимонопольного комитета и установления честных и прозрачных правил на рынке газа".

Эти шаги, по словам премьера, будут способствовать уменьшению тарифов на "коммуналку" для украинцев.

Кроме этого он отметил, что тарифы на тепло и горячую воду не будут меняться.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Свідок

Критикуючи раніше уряд Гройсмана, зараз, порівнюючи з діями нинішнього збіговиська грабіжників і дилетантів шмигла, зрозуміло, що те, що робилося тоді, в порівнянні з сьогоденням, то було ще не так вже і критично ніж зараз. А зараз з цінами на електрику людей просто кинули більше ніж всі попередні уряди, які з 350 кВт пільгової, а на ділі, реальної оплати за електрику, знизили цю норму з 350 кВт до 100, то нинішня влада взагалі її відмінила, кинувши всіх тих, хто повірив в заклики переходити з імпортного газу на електрику для опалення своїх помешкань, як громадян, які встановили в своїх квартирах в багатоквартирних будинках електроавтономки, бо ніякі "відшкодування" на них не розповсюджуються. Газ, який бариги вже цієї влади влітку закуповували в свої сховища по 4,7 грн за кубометр, до населення потрапить аж за 10 грн разом з тарифом на транспортування, та й те, тільки на короткочасний період до кінця опалювального сезону. Під карантинний шумок всіх пенсіонерів просто викинули з міського транспорту, відмінивши їм державний пільговий проїзд. А з вакцинацією взагалі можна не дочекатися, а померти раніше, ніж вона розпочнеться для пенсіонерів віком від 60 до 65 років. То за все це вже треба не звільняти з посад, а садити по життєво з конфіскацією, якщо розстріл відмінили.

2

1'

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: