Председатель Высшего совета правосудия заявил, что на восстановление репутации КСУ надо будет много времени

На восстановление репутации Конституционного Суда как органа, утраченного в результате политических заявлений относительно деятельности суда и председателя КС, понадобится много времени и усилий, считает председатель Высшего совета правосудия Андрей Овсиенко.
Такое мнение он выразил в интервью агентству "Интерфакс-Украина", отвечая на вопросы о том, какими могут быть последствия ситуации вокруг КС и уголовного преследования председателя суда для судебной системы и государства в целом, передает Укринформ.
В частности, Овсиенко сказал, что разделяет эту ситуацию на две составляющие: правовую и общественно-политическую. По его словам, в правовом аспекте "рано или поздно будет найден выход".
"Другое дело, что политические комментарии и заявления, которые звучат в этом, формируют в обществе пренебрежительное отношение к судебному институту и подрывают доверие. Это очень вредно для власти и государства в целом", – убежден Овсиенко.
В этом контексте он продолжил: "Даже после того, как проблема будет решена в правовой плоскости, понадобится много времени и усилий для восстановления репутации органа, утраченной в результате определенных политических заявлений".
Напомним, 29 декабря президент подписал указ об отстранении Александра Тупицкого от должности судьи Конституционного Суда сроком на два месяца.
В КС отметили, что решение об освобождении судьи от должности принимается исключительно Конституционным судом на специальном пленарном заседании, и никакой другой орган или должностное лицо не могут принять такое решение вместо него.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Країна в якій протягом 30 років економіка реформувалась розвивалась за злочинним законодавством та стовпами економіки її опорою ставали і колишні, і діючі злочинці, кримінальні авторитети, які успішно прилаштовувались і у владі, апріорі не може мати незалежну, правову судову систему, як і прокуратуру, поліцію та навіть і СБУ.
Базис визначає політику, у тому числі - правову.
Без повноважень від народу вся судова влада нелегітимна і має найгіршу негативну репутацію. Необхідних фахівців треба обирати без визначення посад і рівня по вертикалі влади. Обирати за єдиною нормою представництва пропорційно кількості виборців з низів до центру так, щоб усі райони мали представників у своїх областях, а всі області в центрі. Нікому не дано краще саміх обранців розподіляти функції між собою.
"Зневажливе ставлення до судової інституції та підрив довіри" сформовані вже давно, ще до Зеленського, Порошенка, та навіть януковича.
При чому основними формувальниками є судді, яких і суддями вкрай важко назвати , так - "організована групка безсоромних бандитів"
Такий КСУ , який видає рішення, що руйнують основи держви, є апріорі злочинними, треба НЕГАЙНО РОЗПУСТИТЬ, А ГОЛОСУВАВШИХ ВІДДАТЬ ПІД СУД, ТРЕБА ЗРОБИТЬ В ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ ОКРЕМУ ПАЛАТУ для КСУ, А АПАРАТ СКОРОТИТЬ В 10 раз.
???????
Конечно, обгадить гораздо легче. Причем , если это делалось целенаправленно.
По-перше. Голова Вищої ради правосуддя пан Овсієнко просто злукавив . Для відновлення довіри до правосуддя в першу чергу потрібно притягнути до кримінальнї відповідальності суддів України, які перетворили суддійську систему у приватну лавочку для особистої наживи і у тому числі ВЕСЬ СКЛАД ВРП. По-друге. Своїм висловом пан Овсієнко підтвердив, що у системі так званого правосуддя в Україні відсутні інтереси людини і рядового громадянина. Усе "правосуддя" та так звані "правоохоронні органи" захищають виключно інтереси держави в особі чиновників різних рівнів але прицьому відсутній орган по захисту інтересів Українського народу. В Україні де-факто пройшов скритий КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ та Узурпація влади і ЄДИНИЙ ГОСПОДАР в країні НАРОД перетворили в беззахисних кріпаків та рабів . То про яку таку довіру до існуючої системи правовідношень між державою та Українським народом можна говорити ?!? І такі фізичні особи, як цей Овсієнко, який очолює Вищу раду неіснуючого правосуддя в Україні дуже добре розуміє що він відверто БРЕШЕ УКРАЇНЦЯМ. Український народ добре розуміє що коїться в "державі" і тому у нього сформувалася НЕДОВІРА та ЗНЕВАЖЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО СУДОВОЇ ІНСТИТУЦІЇ В УКРАЇНІ, ЯК ТАКОЇ .