fbpx
Сегодня
20:30 04 Янв 2021

Председатель Высшего совета правосудия заявил, что на восстановление репутации КСУ надо будет много времени

На восстановление репутации Конституционного Суда как органа, утраченного в результате политических заявлений относительно деятельности суда и председателя КС, понадобится много времени и усилий, считает председатель Высшего совета правосудия Андрей Овсиенко.

Такое мнение он выразил в интервью агентству "Интерфакс-Украина", отвечая на вопросы о том, какими могут быть последствия ситуации вокруг КС и уголовного преследования председателя суда для судебной системы и государства в целом, передает Укринформ.

В частности, Овсиенко сказал, что разделяет эту ситуацию на две составляющие: правовую и общественно-политическую. По его словам, в правовом аспекте "рано или поздно будет найден выход".

"Другое дело, что политические комментарии и заявления, которые звучат в этом, формируют в обществе пренебрежительное отношение к судебному институту и подрывают доверие. Это очень вредно для власти и государства в целом", – убежден Овсиенко.

В этом контексте он продолжил: "Даже после того, как проблема будет решена в правовой плоскости, понадобится много времени и усилий для восстановления репутации органа, утраченной в результате определенных политических заявлений".

Напомним, 29 декабря президент подписал указ об отстранении Александра Тупицкого от должности судьи Конституционного Суда сроком на два месяца.

В КС отметили, что решение об освобождении судьи от должности принимается исключительно Конституционным судом на специальном пленарном заседании, и никакой другой орган или должностное лицо не могут принять такое решение вместо него.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Картина Рєпіна

Країна в якій протягом 30 років економіка реформувалась розвивалась за злочинним законодавством та стовпами економіки її опорою ставали і колишні, і діючі злочинці, кримінальні авторитети, які успішно прилаштовувались і у владі, апріорі не може мати незалежну, правову судову систему, як і прокуратуру, поліцію та навіть і СБУ.
Базис визначає політику, у тому числі - правову.

2
Анатолій Іванович

Без повноважень від народу вся судова влада нелегітимна і має найгіршу негативну репутацію. Необхідних фахівців треба обирати без визначення посад і рівня по вертикалі влади. Обирати за єдиною нормою представництва пропорційно кількості виборців з низів до центру так, щоб усі райони мали представників у своїх областях, а всі області в центрі. Нікому не дано краще саміх обранців розподіляти функції між собою.

3

"Зневажливе ставлення до судової інституції та підрив довіри" сформовані вже давно, ще до Зеленського, Порошенка, та навіть януковича.

При чому основними формувальниками є судді, яких і суддями вкрай важко назвати , так - "організована групка безсоромних бандитів"

4
Міша Ізраєліч

Такий КСУ , який видає рішення, що руйнують основи держви, є апріорі злочинними, треба НЕГАЙНО РОЗПУСТИТЬ, А ГОЛОСУВАВШИХ ВІДДАТЬ ПІД СУД, ТРЕБА ЗРОБИТЬ В ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ ОКРЕМУ ПАЛАТУ для КСУ, А АПАРАТ СКОРОТИТЬ В 10 раз.

5
Бивень

???????

6
Тетяна

Конечно, обгадить гораздо легче. Причем , если это делалось целенаправленно.

7
Анатолій Буднік

По-перше. Голова Вищої ради правосуддя пан Овсієнко просто злукавив . Для відновлення довіри до правосуддя в першу чергу потрібно притягнути до кримінальнї відповідальності суддів України, які перетворили суддійську систему у приватну лавочку для особистої наживи і у тому числі ВЕСЬ СКЛАД ВРП. По-друге. Своїм висловом пан Овсієнко підтвердив, що у системі так званого правосуддя в Україні відсутні інтереси людини і рядового громадянина. Усе "правосуддя" та так звані "правоохоронні органи" захищають виключно інтереси держави в особі чиновників різних рівнів але прицьому відсутній орган по захисту інтересів Українського народу. В Україні де-факто пройшов скритий КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ та Узурпація влади і ЄДИНИЙ ГОСПОДАР в країні НАРОД перетворили в беззахисних кріпаків та рабів . То про яку таку довіру до існуючої системи правовідношень між державою та Українським народом можна говорити ?!? І такі фізичні особи, як цей Овсієнко, який очолює Вищу раду неіснуючого правосуддя в Україні дуже добре розуміє що він відверто БРЕШЕ УКРАЇНЦЯМ. Український народ добре розуміє що коїться в "державі" і тому у нього сформувалася НЕДОВІРА та ЗНЕВАЖЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО СУДОВОЇ ІНСТИТУЦІЇ В УКРАЇНІ, ЯК ТАКОЇ .

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: