fbpx
Сегодня 23/01/2021 09:12
10:21 02 Дек 2020

Президент поручил провести собеседования с кандидатами на должность руководителя ГУД

Президент Володимир Зеленський погодив пропозицію щодо призначення на вакансію керівника Державного управління справами шляхом укладення контракту про проходження державної служби і доручив провести співбесіди з кандидатами.

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті глави держави.

"Ураховуючи необхідність забезпечення виконання Державним управлінням справами визначених завдань і функцій на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, погодитися з пропозицією керівника Секретаріату роботи з персоналом…щодо необхідності призначення на вакантну посаду керівника Державного управління справами шляхом укладення в установленому порядку контракту про проходження державної служби", — йдеться у документі.

Уповноваженою особою для проведення співбесіди з кандидатами на посаду керівника ДУС глава держави визначив керівника Апарату Офісу президента Олексія Дніпрова.

Як повідомлялося, президент указом від 18 червня звільнив Сергія Борзова з посади керівника ДУС та призначив його головою Вінницької ОДА.

Наразі т.в.о. керівника ДУС є Ігор Лисий.

Державне управління справами — єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Ради національної безпеки й оборони та інших державних органів, вищих посадових осіб закордонних країн.

Рубрика:
Политика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: