fbpx
Сегодня
Промо 11:01 05 Окт 2020

Открытие косметологического центра: собственный опыт

Якщо ви вирішили відкрити косметологічний центр, то розумієте, що справа ця не проста та потребує планування. Потрібно винайняти приміщення, знайти кваліфікованих спеціалістів і закупити необхідне обладнання. З приводу останнього пункту я розкажу з власного досвіду, на що потрібно звертати увагу та до кого звертатися, якщо ви ніколи не купували косметологічне обладнання. 

Зробіть запит та перевірте відгуки. Перш ніж обрати компанію, з якою будете співпрацювати, зробіть про неї запити в інтернеті: чи має підприємство ліцензію, як довго працює, звідки поставляє обладнання і які відгуки про неї покупців. Це допоможе вам зробити власний ТОП-компаній, з яких ви вже будете остаточно обирати.

Зверніть увагу, чи проводить компанія навчання.  Оскільки сьогодні неймовірно дикий темп розвитку технологій, важливо, аби спеціаліст, який купує обладнання, чітко розумів, як з ним працювати. Саме це мене підкупило в компанії "Українські медичні системи", відгуки про яку і допомогли мені знайти її (про що я казала в 1 пункті). Компанія проводить безкоштовне навчання для клієнтів та надає можливість пройти додаткові курси по освоєнню передових косметологічних технологій (однак, цей пункт за додаткову плату).

Українські медичні системи

Навчання проводиться в двух форматах на вибір клієнта: або в салоні-партнері, де, крім теоретичної частини, будет практика; або онлайн. Після закінчення навчання надається сертифікат. 

Дізнайтесь, чи надає компанія гарантію. Як ви вже зрозуміли, я почала співпрацювати з компанією "Українські медичні системи". Це сталося з декількох причин: 1)під час пошуку обладнання я стикалася з недобросовісними постачальниками, через що втрачала час та гроші; 2)є навчання; 3)компанія надає гарантію на сервісне обслуговування. Це переконало мене, що мої інтереси будуть забзпечені в будь-якому випадку. 

Важливо, хто є виробником. Ще одна причина, чому мені сподобалося працювати з "Українські медичні системи" – вони є прямими постачальниками обладнання від виробника. При чому виробника зі світовим іменем. І можуть надати на апарати сертифікацію та ліцензію. Оскільки, багато компаній постачають не сертифіковані системи, це призводить до багатьох негативних наслідків в роботі косметолога, тож я обираю продукцію, яка визнана у всьому світі. Тим паче, коли отримати я її можу, зробивши замовлення через через зручний інтернет-магазин http://massage-systems.com.ua/

Українські медичні системи

Розраховуйте бюджет. Важливо одразу визначити, які процедури ви будете проводити в центрі і які апарати вам знадобляться в роботі. Це допоможе скласти бюджет на покупку необхідного обладнання, аби воно використовувалося в роботі та приносило прибуток. Мене приємно здивувало, що при плануванні бюджету і придбанні усього, що ми хотіли, в нас залишилися кошти, тому що в "Українські медичні системи" були акції на потрібні нам лазери, массажне обладнання та апарати для корекції фігури. 

Це був мій досвід. Мені пощастило, що натрапити на гарну компанію вдалося з другого разу. Тож сподіваюсь, ця стаття допоможе вам подивитися, як інші наступають на граблі та у себе одразу все зробити як треба. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: