fbpx
Сегодня 20/10/2020 11:41
11:33 26 Сен 2020

В Украине объявлен день траура в связи с катастрофой Ан-26 на Харьковщине

Президент Владимир Зеленский объявил 26 сентября День траура в Украине в связи с катастрофой военного самолета АН-26 в Харьковской области, произошедшей в пятницу.

"Вчера в результате страшной трагедии – падения самолета АН-26 возле Чугуева – Украина потеряла 26 своих достойных сыновей. 25 погибли на месте и один – от ожогов, несовместимых с жизнью, в больнице. Еще один находится на лечении. Молимся за его скорейшее выздоровление".

"Вся страна сегодня будет в скорби вместе с их семьями. Я подписал указ об объявлении 26 сентября дня траура.

Государство должно обеспечить лечение пострадавшего курсанта и предоставить компенсации тем, кто потерял близких. Украина не забывает своих героев.

Настаиваю на том, чтобы причины этой авиакатастрофы были оперативно выяснены, а расследование было объективным и беспристрастным", — говорится в сообщении Зеленского

Как сообщает пресс-служба президента, согласно указу, в день траура на всей территории Украины должен быть приспущен государственный флаг на домах и сооружениях органов государственной власти, местного самоуправления, государственных предприятий, учреждений и организаций.

Все развлекательно-концертные мероприятия должны быть отменены, а в программы теле- и радиопередач — внесены соответствующие изменения.

Напомним, вечером 25 сентября стало известно о падении самолета вблизи Чугуева Харьковской области.

Президент Зеленский заявил, что будет создана государственная комиссия для выяснения обстоятельств и причин катастрофы самолета на Харьковщине.

Шмыгаль назвал состав комиссии, которая будет расследовать обстоятельства падения самолета Ан-26 в Харьковской области.

падіння літака Ан-26 на Харківщині

Фото Reuters

падіння літака Ан-26 на Харківщині

Фото Reuters

падіння літака Ан-26 на Харківщині

Фото Reuters

Президент Украины Владимир Зеленский прибыл в Харьковскую область из-за авиакатастрофы военного самолета Ан-26, передает УНН.

Так, Зеленский приехал на место авиакатастрофы под Харьковом в Чугуеве.

"В 12:00, кажется, мы с ним говорили еще вчера ночью и утром (с главой Кабмина Денисом Шмыгалем — ред.). Премьер готовит заседание Кабмина", — сказал Зеленский.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
точно

Жахлива трагедія - це бандитський клоун Зеленський який трикратно краде пенсії в пенсіонерів які помирають немаючи коштів на лікування й нормальне харчування!!!
Український народ упевнений, що трикратний крадій пенсій клоун Зеленський отримає імпічмент і сяде довічно на нари з хряком вальцманом до кінця каденції

2
пенсіонери

Клоун-брехун ЗЕлупа, де посажений крадій пенсій хряк порошенко?
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав і крадеш пенсії) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
В сраку їбане в ротяку хуяне зелупівське клоунське підорастне чмо! якого хуя трикратно крадеш наші пенсії зеленський підораст? йди нахуй клоунська ЗЕлупівська підорасина!
Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!
бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози вам безкарно непройдуть!!
а про що стаття? Отамо зелупа пукнув, а отамо-о коза мекає, а корова на дорозі купу гівна наваляла.... А нам якось похуй на ці їбані поцріотичні фігові новини, коли клоун ЗЕлупай трикратно краде наші пенсії нам насрати на ваших поцріотів!
ще жоден жидьониш не воював не воює (гинуть лише словяни-українці одурманенні наймані за вкраденне бабло з пенсій жидами) і не загинув в цій непотрібній війні а сам ЗЕ-гавнокомандувач жидо-клоун сцикун зеленський і в армії не служив і не воював як і всі брехливі жидобандити-крадії!!

3
Гость

"Наполягаю на тому, щоб причини цієї авіакатастрофи були оперативно з'ясовані, а розслідування було об'єктивним і неупередженим", – йдеться у повідомленні Зеленського.

Яка "супер цінна, фахова", а особливо "своєчасна", вказівка.

4
Гость

може ця подія події на тих виборців які так хочуть кернеса і медведчука бо як некрути а ця катастрофа є наслідком цієї війни яку розвязала неофашистська росія бо і ці навчання цими подіями і продиктовані а тому нехай нарешті в цьому ХАРКОВІ зрозуміють що якщо хочите домбасу на всій УКРАЇНІ голосуйте за ОПСЖ шарія і їм подібних уродів які обкрадали вас і саме вони-бойки рабіновичі королевські януковичі азарови ахметови фірташі суркіси -СТАЛИ ЗАСНОВНИКАМИ ВСІХ злодійських схем якими користувалися порошенко тимошенко кучма і ця типа НОВА ВЛАДА і дивні ви любителі руского міра бо хочите жити в у мовах які нагадують 19століття -один приклад тільки про шо говорить а саме кожний 5росіянин користується каналізацією а ще подивіться як піднімаються в росії поневолені народи на КАВКАЗІ ТАТАРСТАНІ СИБІРІ КАЛМИКІЇ і навіть в хабаровську повстають а ви хочите іти в це пекло-МАРАЗМАТИКИ і невігласи які нежаліють навіть своїх дітей і внуків

5

Как можно проводить УЧЕБНЫЙ полёт с людьми на борту?! Уроды!

6
Владимир

Не для всех в Сходнице начинается концерт.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: