fbpx
Сегодня
10:32 31 Июл 2020

Генпрокурор объяснила назначение Пискуна своим советником

Генеральный прокурор Ирина Венедиктова объяснила, зачем назначила Святослава Пискуна своим внештатным советником. По ее мнению, Пискун имеет необходимый опыт.

Об этом Венедиктова сообщила в Facebook.

По ее словам, человек, который десятилетиями находится в профессии, "остается социально активным и за ним идут коллективы — он эффективен".

"Поэтому я бесконечно благодарна всем "реформаторам" и "активистам" за советы и видение моих заместителей и советников с новыми лицами — видимо их надо брать сразу же из родильных домов", — сыронизировала генпрокурор.

Она также отметила, что "и врачи, и учителя, и правоохранители работают при разных президентах", соответственно, являются "людьми системы".

"И они работают на государство в пределах, установленных законом, выполняя свои функции. Не путайте их с политиками", — добавила Венедиктова.

Рубрика:
Политика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

4 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Ну і ну

Чому "з пологових"? З кварталу 95!

Наступного разу, шановні виборці, шукайте справді нові обличчя, а не артистів які грають роль нових для старих типу Піскунів і Портнових.

Піскун - ворого народу, але у нього є однариса, яка пояснює чому вони перемагали стільки років. Піскун - людина дії. Коли треба було відстоювати посаду, він звільненим ломився до кабінету, влаштувавши бійку МВС з УДОшниками, що на той час видавалось дивним. Справи доводив до кінця, де звичайно йому не платили на закордонну віллу в декілька мільйонів євро при запрлаті у гривнях. Повна протилежність нікчемам типу Луценка. Луценко вивяився просто ніхто, повний ноль, розмазана жижа, лайно противне. Запамятався одним: видачею росіянам бійця Тумогоєва і казками про арешт мільярду Януковича, що все виявилось брехнею. Доказів на Порьтнова у нього не було, не кажучи про справи Майдану. А потім щей кричав про втручання України у вибори США, а не Росії. Не щастило українцям з прокурорами. Махніцький з Яремою очевидні зрадники, які успішно поховали справи Майдану, Шокін ледве говорив, поки Байден його не зняв; знайшов найбільшого корупціонера в Україні - його сина. І закономірно прийшли промосковські, які жувати нічого не будуть.

Нажаль піскуни не луценків будуть пресувати, а стерненків, бо нікчеми луценки уже показали свою нешкідливість за них перебуваючи на посадах. А от Ярош б отримавши владу посадою, то для для них реальна загроза.

2
Василь

Не кращий вибір, але Піскун хоч має розмуння як має функціонувати прокуратура, бо з такими Генпрокурорами прокуратура, як така, незабаром кане в Лєту. І ця Генпрокурорка не краща, як професіонал в цій царині сумнівна, та ще й гаангажована. Хоч би навчилася одному, але суттєвому, правилу Генпрокурора - "мовчання - золото". Роби свою справу тихою сапою і показуй результат, а його поки не має. Є лише сумнівні призначення та піар на шкоду справі.

3
Ярослав

Ох и вумная!Следующим после Пискуна наверное будет Янукович

4
Ну і ну

На місцевих виборах квартал не матиме такого успіху.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: