fbpx
Сегодня 25/11/2020 18:46
14:49 30 Июл 2020

Леонид Кравчук стал главой украинской делегации ТКГ

Первый президент Украины Леонид Кравчук стал главой украинской делегации в Трехсторонний контактной группе по урегулированию ситуации на Донбассе.

Об этом сообщил Офис президента со ссылкой на видеокомментарий Кравчука.

"Я принял решение, если я смогу – а я хочу этого – что-то сделать, чтобы ускорить мир на Донбассе, я это буду делать до последнего вздоха. Вот почему я и согласился".

Также он оценил деятельность Владимира Зеленского для установления мира на Донбассе. Кравчук считает, что Зеленский "реанимировал "нормандскую четверку"" и не боится принимать непопулярные решения.

Рубрика:
Політика

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

У зепреза вже дійсний кадровий голод, що реанімує старих пердунів, на яких вже клейма ніде ставити було ще в їх часи. Це називається отаке "оновлення" влади, коли навпаки, повертається все найстаріше з партократів тих часів. Бо що той кучма, який привів до влади медведчуків та януковичей, створивши систему адміністративно-олігархічної корупції, з замовним вбивством Гонгадзе, що і тепер цей, вертлявий балабол ще совкових часів коммуняцької ідеології та їх прихватизації, з таким же вбивством В.Чорновола, той криворотий кравчук, який тільки згаяв наш час на відродження і становлення, як незалежної держави, зрадивши через це і наші надії, а тепер ще буде босатися там і в тому мінському шапіто для кремля.

2
Гость

Эта коммуняцкая сука сохранила все старые партноменклатурные кадры в своё время, и их коммуняцкой прихватизацией пустив весь народ с кравчучками по миру, вляпалося с тем будапештским меморандумом, уничтожив весь наш ядерный щит, третий по силе во всём мире, разворовал со своей сворой всю армию и флот, а теперь будет ещё и там что-то балаболить в том минске. Это уже полный маразм зеленой трясины.

3
Ну і ну

Артисти і балакуни мріють болтовньої перемогти у війні затіяній Путіном для постійних проблем України і Заходу. Самі по ухилялись, а решту виловлюють призовами замість професійної армії. Кравчук вписуються цілком в логіку чи то слуг чи то порохоботів.

4
Гость

Так, бо все, що дискредитувало себе ще в ті часи, що вимагало корінних змін, зараз при цьому зельцьмані навпаки повилазило назовні, що вже повністю дискредитувало і самого зельцмана, який лише брехав всім про оновлення влади, аби самому пролізти до її корита.

5
Ну і ну

Стійке враження відновлення старого чого хотіли позбутись голосуючи не за Порошенка. Поки артист граючий президента вдало оселився на дачі, яку обіцяв віддати дітям. Що потім?

"перемиря" - лише для санкцій має зміст, коли ЗСУ потрібен відпочинок і ротація. Решта хоч-не-хоч доведеться воювати, бо Путіну потрібна війна і для цього ним створений Даунбас.

Не вирішуючи не шукаючи способу перемогти Даунбас Путіна, а лише граючись у "перемиря", відкидає все далі і далі Україну. Уже молодь тікає вчитись у Польшу. Класи вивчення польської ніколи такого напливу не мали, бо Польща значно більше пропонує для розвитку і життя ніж Україна. І мова не чорнові роботи "миття унітазів" як думають путіноїди, сидячи в гімні. А життя там і асиміляція під поляків. А могло б це все бути в Україні не обирай всіялке гальмо українці. Нах нам та Росія? Дебіли, сер.

6
Ну і ну

"А друзья как не садітесь" - цитата з байки Крилова.

Де полонені наші з "нормандського формату"?

Коли будуть "популярні рішення"?

7
Гость

А ведь пенсию не зря дают

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: