fbpx
Сегодня 26/11/2020 13:38
14:51 18 Июл 2020

"Батькивщина" планирует судиться с КСУ из-за сокращения количества районов

Партия "Батькивщина" не голосовала за законопроект № 3650 о ликвидации районов и намерена судиться в Конституционном Суде из-за "нарушение прав и интересов украинцев".

Об этом говорится на сайте партии.

"Этим решением власть, по сути, закладывает ядерный взрыв под Украине и разрывает ее на куски. Ничего общего с децентрализацией это не имеет. Это лишение людей их прав и ограничения их возможностей", — об этом заявила глава партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко во время выступления в Верховной Раде накануне голосования.

Лидер партии отметила, что план власти "перекроить" карту Украины прямо противоречит решению Конституционного Суда от 2001 года и нарушает четыре статьи Конституции.

"Если вы сейчас это преступление делаете, то мы идем в Конституционный Суд. Эта вакханалия будет прекращена. Не идите против людей, не сдавайте страну и не изменяйте ее!", — призвала Юлия Тимошенко.

Напомним, Рада более чем в три раза сократила количество районов в Украине.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

12 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

А у Юлi е грошi що до суду, там сильно багато бируть.

2
Гость

Скільки? Уточни, знаток...

3

В Україні, як у казці: чим далі, тим страшніше. Ця зелень погана всіх перевершила, а Жулькі пора вже на пенсію на внуків вдома тявкати.

4
Гость

Не тобі вирішувати.

5
николай

ты ДУРАК?
Можешь подтвердить справкой, ну о том, что ты НЕ ДУРАК?

6
Гость

яке деструктивне , гидке створіння ця ю...... тільки підбурює і робить хаос , ужасна особа

7
николай

Ты мабуть КОРОНОВИРУС, якщо не бачишь в ЮЛИИ людину!

8
Гость

Миколо, згадай пані Ю у співдіяльності зі злодієм Павлом Панамцем Лазаренком.

Равлика Павлика судив Верховний суд США за відмивання майже мільярда кримінальних долароів, награблених ним з Ю ... з Української держави та попутно з РФ.

Це було тоді, коли Ю. за якісь лише їй та Павлу "заслуги", саме у нього заробила посаду Власниці компанії ЄЕСУ (нафто-газ).

Павло у ту пору, коли тікав з України, необачно біля 280 млн. доларів закинув у США та 60 млн. у Панаму.

А 500 млн. з Ю... приховали в офшорних банках Середземномор'я.

Ю. у кримінальній справі в США профігурувала ( у вироку) як "особа що за данною справою до кримінальної відповідальності не притягується", бо її не видали у США зі зрозумілих підстав - тобто її у США не видали, бо таке законодавством нашим не передбачено).

Однак тих 500 млн. доларів, крадених українських, слідчі США таки вилучили і перегнали у США, які речові докази.

Їх за законодавством США Україна мала право за заявою як потерпіла сторона отримати за вироком суду США, або протягом 1 року вже й після проголошення вироку.

Ні за вироком, ні через рік після нього, від України позовна вимога щодо тих грошей не надійшла.

Як поясняв на телебаченні з цього приводу один з заступників Генпрокурора України (на той час) за нашим Законодавством інтереси України у таких справах мали захищати представники Міністерства юстиції.

А Міністерство юстиції прокуратурі з цього приводу пояснювало, що не було відповідної вказаівки премьєр - міністра, а премьєр - міністром на той час як раз була ... пані Ю....

Ті 500 млн. невитребуваних нашою країною зі збігом 1 року після вироку Павлу, були зараховані до Держбюджету США за їх законодавством.

Єдине, що зміг пояснити тоді наш зам.генпрокурора, це те, що наша Генпрокуратура намірювалась просити Генпрокуратуру США, яка у суді заявила вимогу на користь бюджету США, щоб ті гроші нам таки повернули.

Чим ця вся історія з півмільярдом наших рідних українських валютних грошей закінчилась досі невідомо.

От така тобі Ю...,

А якщо згадати її на інвалідному візочку, як визволену МАЙДАУНОМ з Качанівського СІЗО, її жалюгідний вигляд на телебаченні, у той момент, а потім як вона вже на другий день, забувши про інвалідний візок, стрибала від мікрофону до мікрофону, то оце тобі і буде вся Ю... - самопроголошена "спасительниця" народу, нації, країни, держави.

Блюзнірка з аферистичними замашками.

Якщо ти Колян, надто молодий віком, то тобі це і не згадати.

Але можеш перегорнути архівні сторінки ТБ тих часів.

9
Гость

Не гони заяложену брехню... Боїтесь, бо з приходом до влади Ю.В. Т. вам урветься і будете відповідати. Розкажи краще про свого сивозадого кучерявого "гетьмана з липкими лапами.

10
Гость

Пані Юлю, обов'язково у якості підбурювача у вчинені цієї адмінреформи не забудьте залучити пана Рому Безсмертного, який ще років з 15 тому цю реформу започатковував. І звертьатись потрібно не до КС, а до ДБР.

11
Гость

Якось ти все знаєш... Шоколадне їсиш, чи ще з дитинства...?

12
николай

Права та интересы УКРАИНЦИВ , це де прописано? И скильки в уривновагу ихнее праци.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: