fbpx
Сегодня
08:59 12 Июл 2020

Корниенко о подготовке к местным выборам: "Советуемся с Зеленским – он же наш духовный лидер"

Фото Reuters

Глава партии "Слуга народа", нардеп Александр Корниенко сообщил, что президент Украины Владимир Зеленский для команды "СН" — "духовный лидер", а поэтому принимает участие в обсуждении подготовки к местным выборам.

Такое заявление он сделал в интервью "Радио Свобода".

"У нас сейчас есть два процесса с президентом: первый по местным выборам, а второй — мы подводим итоги года работы Парламента и года работы нашего монобольшинства. И проводим встречи с народными депутатами и президентом по группам, которые у нас сформированы", — отметил нардеп.

Корниенко также ответил утвердительно на вопрос, советуются ли "слуги народа" с Зеленским по поводу местных выборов.

"Да, советуемся, конечно. Он же наш духовный и практический лидер, фактически. Нашей политической силы… Ну, я так шучу, конечно", — заявил он.

"Но, понятно, что принципиальные решения, касающиеся выдвижений, в первую очередь мэров (так как мэр — это не прямая параллель, но можно провести какую-то небольшую аналогию, что мэр это как президент города), поэтому для нас важно, поскольку мы президентская партия, чтобы президент в этом также принимал активное участие", — добавил Корниенко.

Также Корниенко прокомментировал кадровые изменения в партийной ячейке "Слуги народа".

Ранее Глава ЦИК назвал сложности местных выборов.

Напомним, Комитет Рады рекомендует установить пропорциональную избирательную систему в громадах от 10 тысяч избирателей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

33 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Толян

Краще згиньте разом із своїм "духовним лідером" - досить знищувати країну...

2
Аятола образився

А як починав Зеленський, якого народного вдавав: віддам державні дачі дітям.

І справді одним з перших голосувань повернули кримінальну відповідальність за неправильне декларування чиновниками;

надали статус учасників бойових дій добровольцям;

громадянство іноземцям, які воювали на стороні Україні;

"грантоїдська команда" Гончарука-Данилюка хоч і втопила себе голибоко і остаточно "ринком землі" встигли впровадити вільний вибір банку для зарплатні, можливість зміни виборчої адреси минаючи сталінську прописку".

А тепер кварталівці замісь кумів на всіх посадах;

Венедіктові вимагають відміни амністії майданівцям;

ДБР з адвокатом Януковича у керівництві справи шиє за заявами Портнова;

Торгівля з Росією продовжується і проросійські спокійно сидять у Раді і радах;

Олігархи цвітуть.

3
Гость

Дубілет "відмінив зарплатне рабство". Хороша справа ним зроблена для людей. Інша річ як чиновники і інші дотримуються.

4

ФИГУРА МАСШТАБА АЯТОЛЛЫ????????????В ЧЕМ ДУХ У АБСОЛЮТНО БЕЗДУХОВНОЙ ЛИЧНОСТИ С НАГЛУХО УБИТОЙ ПРИ РОЖДЕНИИ МОРАЛЬЮ ПУСТОГО МЕСТА НИЧТОЖЕСТВА ....ИЛИ ЭТО ДЛЯ 73% БИОМАССЫ?????ТОГДА ЭТО ПРОХОДИТ...

5
Гость

"Зеленский - духовный лидер"... абзац - no comment - апофеоз сигмалистических тенденций

6
Аятола образився

Накркомани, серія друга. Духовний лідер - кривляка-комік з телевізора. Поки нічим не відзначився на посаді президента. Підписує все що сунуть.

Підлизуватись Корнієнко і Єрмак вміє.

7

Духовный лидер есть у Ирана, а у нас - слуга. Но люди уже увидели, что слуга какой-то не такой, и служит кому-то на стороне.

8
SUUM CUIQUE

Одно"пальцевий" музика, він же т.в.о. Ґ країни, - абсолютно надвипадкова людина в політиці.

А ці панове, що об'єдналися коло нього у вигляді політорганізації, в своїй переважній більшості, навіть на високих посадах (на щастя для країни та народу нетривало), такі ж випадкові учасники політичного "Кварталу".

Їм краще зібратися та й піти на 3 (букви). Не подумайте чого не гарного ... лише знову в КВН, звідки й прийшли.

А Петроса, з його новостворюваним Центром "Спротив", давно вже пора інтерв'юрувати на територіях ВК, а декотрих співтоваришів його - в закритих спецдиспансерах душевного профілю через броньоване скло.

9
Панас

слуги - закумуфлированное - су ки.

10

"...Він же наш духовний і практичний лідер, фактично..." - це правда, він ВАШ лідер. Аятолла. Кидайте коврики під ноги і моліться на нього п'ять разів на день, як вірні аятолисти. "Партия и Главный Слуга - близнецы-братья!"

11

Жуть. Гнать в три шеи вместе с лидером.

12
Гость

Пора гасить єтих уродов.

13
Гость

Рабэ или аятолла? ПроФФэсия после президента.

14
Анатолій Іванович

Представницька демократія не ділиться на центральну й місцеву, а повинна встановлюватися з низів до центру за узаконеною нормою представництва пропорційно кількості виборців. Безвідповідальні вибори відразу до центру, а потім відокремлені місцеві вибори порушують пропорційеість представництва та провокують сепаратизм.

15

Дійсно, душок від вас ще той!

16
Гость

"Духовний лідер" - капец!

17
Гонта

Приналежність до іуд зі "Слуг народу", то клеймо на все життя...

18
Наколаев

Толян видимо хочет опять президента вора порошенка. Я с трудом прочитал то что Толян наштамповал по бандерски, неужели недьзя писать на Украинском.

19
Гость

Бандера робить українців вільним від московького хазяїна. Приєднуйся поки діти рабами царя не стали. Хабаровськ уже повстав.

20

Касац, как ты можешь читать то, что не знаешь? Бандеровцы, порошенко, сразу козлорылого пуцькиниста видно.

21
еb@nuti73%

А ты видимо лох)

22
Север

Духовный лидер Зелупа)))))))

23

Это ж надо быть таким бесхребетным червяком, что б так прогибаться.... Тьфу слизняк омерзительный!

24
тупой

Корниенко и его дружбан лидер фракции продолжают дурить народ. Какой в пи совет от вашего дух. лидера, что до вас что до Зеленского ваш лидер Байден+Сорос ! Ну это так просто понять простому народу.

25
правда украины

сушите тапки и трусы твари! опг зеленского ничем не отличается от опг Порошенко и опг Януковича! в стране ничего не изменилось!

26
Гость

Народ змінився. Прозріває.

27
Север

И выберет очередного жида на следующих выборах - этого, предыдущего или ещё какого-то недоноска. И всё будет по-прежнему...

28
Панас

духовний аятола з,явився для зелених ди білів і с ук народу. На язику одні матюки і сплюнути хочеться.... як задовбало це зелене лайно.

29

Вашим душам не позаздриш.

30
Федір

Зеленський є президентом всіх громадян України і на період виконання своїх посадових обов'язків не може бути членом будь якої партії. Він може давати якісь поради тій чи іншій партії щодо виборів до місцевих органів влади якщо це прописано в його повноваженнях діючою Конституцією України. А це в Конституції не прописано тоа і не може бути прописано так як він є тим на що мною вказано у першому реченні цього коментаря. Тому наші "слуги" не знають навіть основного закона країни - Конституції України і тому практично завжди порушують закони України. Навіть відрядивши службовців з свого офісу Зеленський вже почав використовувати адмінресурс, що заборонено робити відповідними законами України. Що потрібно зробити Зеленському? Закликати всіх учасників виборчого процесу до чесних виборів і відсторонитись від будь яких партійних структур і заяв щодо них. А тут ще цей Корнієнко громогласно зробив заяву, що вони будуть радитись з Зеленським. А що робить Зеленський? Він теж порушує Конституцію України і фактично починає приймати участь на стороні партії "Слуга народу" у місцевих виборах. Чекаємо, що скоро від Зеленського слуги будуть розносити гречку, рибні консерви та соняшникову олію з цукерками від Рошен.

31
Гость

Гаврилюк читав Коснтитутцію і де він тепер? А слуги знають чим догодити "найвеличнішому духовному лідеру". Результати такої діяльності їх поки не цікавлять.

32

😂😂😂😂😍😍😍😍😋😋😋🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤡🤡🤡🤡🤡

33

а к равину не ходили..

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: