fbpx
Сегодня
17:51 24 Июн 2020

Депутат от "Слуги народа" попала в скандал

Галина Третьякова

В сети всплыло скандальное видео главы комитета Рады по вопросам соцполитики и защиты прав ветеранов Галины Третьяковой, в котором она заявила, что у людей, которые заводят детей ради социальных выплат, они рождаются "низкого качества".

Об этом она заявила в эфире в видеосервисе Zoom.

Так, Третьякова заявила, что малообеспеченные семьи, которые "рожают детей ради получения государственной помощи", рожают детей "очень низкого качества, которые тоже "садятся" на публичные средства".

Она также в качестве положительных примеров привела высказывания якобы некоторых британских политиков, людей, которые получают социальную помощь нужно стерилизовать.

Кроме того, депутат от "Слуги народа" заявила, что глава Сингапура Ли Куан Ю стерилизовал женщин без высшего образования.

"Такая должна быть система, такая у меня философия", — подчеркнула депутат.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна — соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій "наїджати та дискримінувати найманого працівника" вже захопливо наводить приклади про "каструвати та стерилізувати"Ось така вона "нова нормальність" за світоглядом нардепки СНЦе і про "дітей дуже низької якості", і про "потрібно стерилізувати"…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, — каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція "не розглядати законопроект 2681" набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Posted by Страйком "Заради Майбутнього" on Friday, May 29, 2020

Профсоюзные сообщества и ее женские организации в заявлении Постоянной комиссии Совета Федерации профсоюзов Украины по вопросам равенства прав женщин и мужчин выразила осуждение антисоциальной и антигуманной позиции народного депутата от "Слуги народа", председателя комитета Верховной Рады Украины по вопросам социальной политики и защиты прав ветеранов Галины Третьяковой.

"В Открытом письме Комиссии к Председателю Верховной Рады Украины Дмитрия Разумкова предлагается на основании статьи 83 Регламента Верховной Рады Украины, части третьей статьи 7 Закона Украины "О комитетах Верховной Рады Украины" поручить Комитету Верховной Рады Украины по вопросам Регламента, депутатской этики и организации работы Верховной Рады Украины рассмотреть предложение о ее отзыве с должности Председателя указанного Комитета", — говорится в заявлении Постоянной комиссии совета Федерации профсоюзов Украины по вопросам равенства прав женщин и мужчин.

У Федерації профспілок зажадали звільнення Третьякової

Фото: fpsu.org.ua

У Федерації профспілок зажадали звільнення Третьякової

Фото: fpsu.org.ua

У Федерації профспілок зажадали звільнення Третьякової

Фото: fpsu.org.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

7 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Жаль що її батьків в свій час не стерелізували, аби ця "зелена швондерка" зараз так цинічно не нуртувала при владі, та ще і в комітеті соцполітики, з повною розумовою відсутністю ще і принципів моралі та людяності.

2
Гость

Отож бо й воно. Цивілізація не одному "низької якості" дала шанс. Гітлерівське вирішення з стирілізацією циган чи сінгапурське жінок без вищої освіти - занадто негуманна селекція кращих людей.

3
Гость

Оце і є справжнє обличчя тих зелених жлобів, що потрапили до влади, лише вдягнувши зелену футболку самі зі свого вчорашнього смітника, а сьогодні таких же вже беруться стерилізувати. Нажаль, пророчим виявилося "Собаче серце" М.Булгакова з такими персонажами, тільки з різницею майже в сто років.

4
Гость

цю суку депутатку і її дітей стерилізуйте щоб такі уроди вивелись!

5
Гость

оцю суку дипутатку і її дітей щоб не народжувалися стерилізуйте!!!

6
Гость

Пити треба менше. Соціальний захист - очевидно це не її. Рація певна є в думках, але по професії у неї інші цінності мають бути.

7
Гость

Cлуга народу - це ворог народу, який захопив владу, обдуривши народ

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: