fbpx
Сегодня
11:03 10 Июн 2020

Возле КПВВ на Донбассе собираются очереди желающих пересечь линию разграничения

На контрольных пунктах въезда-выезда (КПВВ) на Донбассе с 6 утра начали собираться очереди желающих пересечь линию разграничения.

Об этом сообщает Государственная пограничная служба Украины.

"Сегодня, в 11:00, согласно приказу командующего ООС, возобновляется пропуск через линию разграничения в КПВВ "Марьинка" и "Станица Луганская". Сейчас в указанных КПВВ достаточное количество присутствующих смен пограничных нарядов, готовых готовы к возобновлению пропускных операций".

В Госпогранслужбе уточняют, что по состоянию на 8:30 возле КПВВ "Станица Луганская" собралось 45 чел., возле "Марьинки" – 55 транспортных средств и около 90 чел., в том числе дети и пожилые люди.

"В то же время не исключено, что боевики будут отказывать в пропуске лицам, которые будут пересекать линию разграничения со стороны подконтрольной украинской власти территории. Чтобы не возникало скоплений лиц и транспорта в так называемой серой зоне, пропуск лиц сегодня будет осуществляться постепенно", — отмечают пограничники.

Пропуск лиц в среду, 10 июня, будет осуществляться с 11:00 до 14:00. Из соображений безопасности за полчаса до завершения указанного времени допуск лиц на территорию КПВВ для пересечения линии разграничения будет существенно ограничен.

Біля КПВВ "Мар'їнка" та "Станиця Луганська" з 6-ї ранку збираються охочі перетнути лінію розмежування

⚡ Сьогодні, об 11.00, згідно з наказом командувача ООС, відновлюється пропуск через лінію розмежування в КПВВ "Мар'їнка" та "Станиця Луганська".Наразі в зазначених КПВВ достатня кількість присутніх змін прикордонних нарядів, які готові до відновлення пропускних операцій.Охочі перетнути лінію розмежування на тимчасово окуповану територію почали збиратися біля КПВВ близько 6-ї години ранку. Станом на 8.30 біля "Станиці Луганської" зібралося 45 осіб, а біля "Мар'їнки" — 55 транспортних засобів (та близько 90 осіб). Серед тих, хто зібрався біля КПВВ, є діти та літні люди.Водночас, не виключено, що бойовики відмовлятимуть в пропуску особам, які перетинатимуть лінію розмежування з боку підконтрольної українській владі території. Щоб не виникало скупчень осіб та транспорту у так званій сірій зоні, пропуск осіб сьогодні буде здійснюватися поступово.Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня у контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" (пішохідний) та "Мар'їнка" щоденно буде здійснюватися пропуск з 11.00 до 14.00. З міркувань безпеки за пів години до завершення зазначеного часу допуск осіб на територію КПВВ для перетину лінії розмежування буде суттєво обмежений.Враховуючи регламентований час здійснення пропуску пріоритет буде надаватись громадянам, які слідують з причин соціально-гуманітарного характеру, у разі наявності підтверджуючих документів, та особам, які слідують для складання зовнішнього незалежного оцінювання.Для перетину лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції.Крім того, громадяни, які слідують з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Варто врахувати, що ця категорія громадян (крім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) буде пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу "Дій вдома", або обсервації.

Posted by Державна прикордонна служба України on Tuesday, June 9, 2020

Украина 10 июня возобновила работу пропускных пунктов на Донбассе.

Напомним, в "ЛНР" заявили что не будут открывать контрольный пункт въезда-выезда в Станице Луганской со своей стороны.

Рубрика:
Суспільство

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

Виїджають на постійно до декокупації?

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: