fbpx
Сегодня 05/07/2020 15:26
22:43 28 Май 2020

Адвокат Порошенко заявил, что повестка в ГБР была вручена с нарушением сроков

Фото Reuters

Адвокат пятого президента Украины Петра Порошенко Игорь Головань заявил, что повестка была вручена с нарушением сроков и в соответствии с Уголовным процессуальным кодексом должна быть за 3 дня до даты явки на допрос.

Об этом он заявил во время брифинга, передает Еспресо.

"Даже считать в ГБР не умеют. Ведь Уголовный процессуальный кодекс предусматривает, что повестка должна быть вручена за 3 дня до даты явки на допрос. Уголовный процессуальный кодекс четко устанавливает, что при расчете этого срока, первый день не учитывается. Поэтому, если человека вызывают на 29 мая, то повестка должна быть вручена не позднее, чем 25 мая. А мы знаем, что все эти танцы и противозаконные действия начались только вчера ", — отметил Головань.

Адвокат отметил, что в ГБР демонстративно игнорируют и нарушают закон.

Ранее Порошенко попросил музей Гончара о выставке после вызова на допрос в ГБР.

22 мая Порошенко вызывали на допрос в ГБР в качестве свидетеля по делу о незаконном перемещении через границу 43 картин всемирно известных художников на 11 часов 26 мая. Однако вместо допроса во вторник, Порошенко открыл выставку картин, которые фигурируют в производстве.

В ГБР рассказали о вручении Порошенко повестки в Музее Гончара.

У Порошенко прокомментировали штурм ГБР под Музеем Гончара.

ГБР передало Марине Порошенко повторную повестку на допрос ее мужа.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

11 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Зрадника україни клоуна зеленського Трикратно крадущого пенсії пора розстріляти або садити на нари за злочини що зробили людей рабською дармовою скотиною на своїх землях і люди змушені виїздити працювати за кордони за пристойніші зарплати щоб хоч якось прокормити свої родини! А неплатіннями в україні пристойних зарплат європейського рівня людям, крадучий зрадник клоун зеленський економіку України зруйнує остаточно через масовий відток з України робочої сили, через мізерні зарплати!!! ЗРАДНИКУ КЛОУНУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ІМПІЧМЕНТ І САДИТИ НА НАРИ ДОВІЧНО! Або відразу кулявлоб трикратному крадію пенсій клоуну ЗЕ-негодяю!

2
Гость

хай подохне така УКРАВЇНА, яка неповернула вкраденні державою заощадження ощадбанку УРСР!
хай подохне така УКРАВЇНА, яка трикратно краде неіндексуванням трикратно пенсії пенсіонерам!
хай подохне така УКРАВЇНА, де президенти крадуть міліонами доларів з населення комунальними драконівськими тарифами і завищенним цінами на ліки і товари, а люди і пенсіонери не живуть а виживають в нищеті пограбованні президентами-крадіями з їхніми міністрами і депутатами!

3
Гость

Трикратно обікраший пенсії злодій ХРЯК парашено-ВАЛЬЦМАН з трикратним злодієм-крадієм пенсій Клоун ЗЕленський повинні довічно сидіти на нарах біля параші в тюрмі!!!!

4
Гость

трикратно крадущого пенсії в пенсіонерів, клоуна зеленського на імпічмент і на нари разом з його братаном-крадієм пенсій хряком порошенком!!

5
Гость

пркурватура там нІкуя не робить і цих злочинців трикратно крадущих пенсії в пенсіонерів, клоуна зеленського на імпічмент і на нари разом з його братаном-крадієм пенсій хряком порошенком і НЕ САДЖАЄ венедікто-СУЧКА!

6
Гость

Гонтарниха з НБУ де ?

Луцик Генетальний пгокугог, безосвітній, бездосвідний, де ?

Інші ..... де ?

За бугром.

А Україна де після них, та й після їх попегедніків (*вимова Луцика) ?

В sr.ці.

Та хоч би у ЄСній не так образливо було б, а то аж у африканській: там десь аж на дні, згідно рейтингу, нещодавно надрукованому в Інтернеті.

А всім тих "грабіж-спасителям" України місце де ? Правильно у ВК особого чи посиленого режиму.

А папередники вже повинні були би вже й відбути ті ВК.
Зеленського Сучка венедіктова нікуя неробить на посаді і не садить циих порошено-зеленських зрадників-злочинців на нари!

7
Гость

Всі потуги Зеленського посадити Порошекно не сприйматимуться доки не сяде Портнов, Медведчук і подібні.

Портнов ж не просто чорнорота мразь промосковська. Замана свідчив що саме він викликав до себе його і вимагав ввести війська в Київ проти Майдану - це не просто зловживання службовим становищем, а тиск з метою вчинення масового вбивства. Плачі Порошенка так само не сприймаються як іспроби посадити його за картини, бо він мав 5-ть років засудити і увязнити Портнова.

8
Гость

Да закройте уже эту тварь, сколько можно

9
Гость

Трикратно обікраший пенсії злодій ХРЯК парашено-ВАЛЬЦМАН з трикратним злодієм-крадієм пенсій Клоун ЗЕленський повинні довічно сидіти на нарах біля параші в тюрмі!!!

10
Гость

За картини? Що тебе там так образило?

11
Гость

Путін ніяк не уйметься. Вимагає зняти санкції інакше осбтріли україснької території продовжуватимуться. Шантаж чистої води. Обстрілювати територію Росії так само.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: