fbpx
Сегодня
18:19 27 Апр 2020

Зеленский обратился к украинцам: начинаем новую неделю борьбы с коронавирусом

Президент Украины Владимир Зеленский обратился к Украинской по борьбе с коронавируса в Украине

"Мы начинаем новую неделю борьбы с коронавирусом. Минздрав уже получило около полумиллиона ПЦР-тестов украинского производства, сегодня будет отгружено еще почти 200 тысяч. По качеству и точности они соответствуют мировым стандартам.

По важных экономических шагов. На этой неделе правительство и НБУ должны представить две важные программы.

  • Первая — ипотека для населения со ставкой около 10%
  • Вторая — кредиты малому бизнесу с низкой ставкой для выплаты зарплат своим работникам

И еще об одном вопросе, который волнует многих, — работу продовольственных рынков. На ближайшем заседании правительство рассмотрит возможность их открытия.

Отдельно несколько слов по борьбе с пожарами. Ситуация в Житомирской области является контролируемой. За прошедшие сутки было ликвидировано две ячейки.

В Зоне отчуждения ликвидированы две ячейки, угрозы распространения огня пока нет. Я благодарю всех наших пожарным и спасателям за работу. Низко кланяюсь за их мужество, которая остановила страшное бедствие не только для Украины, но и для всего человечества", — подчеркнул Глава государства.

Ми починаємо новий тиждень боротьби з коронавірусом. МОЗ уже отримало близько півмільйона ПЛР-тестів українського виробництва, сьогодні буде відвантажено ще майже 200 тисяч. За якістю й точністю вони відповідають світовим стандартам. Щодо важливих економічних кроків. На цьому тижні уряд та НБУ мають презентувати дві важливі програми. • Перша – іпотека для населення зі ставкою близько 10%. • Друга – кредити малому бізнесу з низькою ставкою для виплати зарплат своїм працівникам. І ще про одне питання, яке турбує багатьох, – роботу продовольчих ринків. На найближчому засіданні, в середу, уряд розгляне можливість їхнього відкриття. Я вважаю, що за умови дотримання всіх правил безпеки вже цієї п'ятниці ринки зможуть відновити роботу. Але хочу підкреслити – лише за умови дотримання всіх правил безпеки. Окремо декілька слів щодо боротьби з пожежами. Ситуація в Житомирській області є контрольованою. Минулої доби було ліквідовано два осередки. Ідуть активні роботи й на інших. До цих робіт залучено понад 500 фахівців та 95 одиниць техніки. У Зоні відчуження ліквідовано два осередки, загрози розповсюдження вогню наразі немає. Радіаційний фон у столиці, Київській області та у Зоні відчуження в межах норми. Я дякую всім нашим пожежникам та рятувальникам за роботу. Дорогі українці! Вчора, 26 квітня, були роковини страшної трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Я хочу ще раз подякувати та низько вклонитися всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС – за їхню мужність, яка зупинила страшне лихо не тільки для України, а й для всього людства. 34 роки тому вони стали на захист кожного з нас – ціною власного життя та здоров'я. Сьогодні така ситуація, коли кожен з нас може вберегти життя людей навколо. І для цього потрібно не так багато. Як мінімум – залишатися вдома.Давайте пам'ятати про це та не виходити на вулицю без зайвої потреби.

Posted by Володимир Зеленський on Monday, April 27, 2020

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Слуг закликати не забувай

Як Зеленський покарає нестримних під час карантинну слуг за відвідування ресторану слуги Тищенка?

Зароблені гроші в казну боротби з коронавірусом. В разі факту розповсюдження коронавірусу позабирає мерседеси? Приклад подали не відповідний прийнятим обмеженням. Чим не порохоботи з собі інші правила. Чи так як брата Єрмака?

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: