fbpx
Сегодня
22:26 22 Апр 2020

Концерн "Укроборонпром" планируют ликвидировать, - заявление

В государственном концерне "Укроборонпроме" намерены создать по меньшей мере шесть отраслевых корпораций, а сам концерн будет ликвидирован.

Об этом заявил заместитель генерального директора ГК "Укроборонпром" и глава Офиса трансформации концерна Роман Бондарь, сообщает пресс-служба "Укроборонпрома".

В концерне уже создали Офис трансформации и Стратегический Комитет. Обе команды, в тесном сотрудничестве с руководителями предприятий, уже разрабатывают отраслевые стратегии.

"Например, в состав бронетанкового холдинга, под кодовым названием ZIMM, вошли предприятия, которые осуществляют ремонт, изготавливают компоненты, проводят исследования и создают конечный продукт. Такой себе полный производственный цикл. Подобным образом будут созданы и другие отраслевые холдинги, в основе которых будут наиболее прогрессивные и перспективные предприятия Концерна. Что касается самого Концерна, то в том виде и в той роли, как он создавался, он точно прекратит существование. Мы считаем, что "Укроборонпром" должен быть ликвидирован в результате реформы", — заявил Бондарь.

Он добавил, что реформировать неэффективную систему корпоративного управления государственными оборонными предприятиями невозможно без изменения законодательной рамки: принятия изменений к Закону Украины "Об особенностях управления объектами государственной собственности в оборонно-промышленном комплексе" и принятия нового закона Украины "О корпоратизации предприятий ОПК".

По словам Бондаря, на сегодня проекты законов находятся на рассмотрении профильного комитета ВРУ, и реформа "Укроборонпрома" напрямую зависит от эффективности парламента.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

9 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

за радянського союзу такого мародерно-обкрадающого пенсій в пенсіонерів порохоботського зе-блядства небуло!!! ЗЕлупі імпічмент з рострілом!!!

2
Гость

САЛА КЛОУНУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ!!! Бандиту-крадію пенсій гаду Зеленському Імпічмент і довічно садити на Нари з хряком парашенком напару!!!

3

для коболєва на тіпа зарплати по 7500000000 мільярда щомісяця та багатьом іншим ЗЕ-міністрам і ЗЕдепуташкам з міліардерами парашенком та іншим паразитами при владі бабла немєрєнно є, а для чотириразового підвищення мізерних обкрадаємих тобою пенсій людям ЗЕленська сволото немаєш!! Просто не треба красти в народу задля ЗЕ-вашого шкурного збагачення за рахунок пограбування народу україни і кофіскувати все награбованне в народу коболєвими, парашенком, яйценюком, гонтаркою та іншими узеконенними злодіями (котрим місце на нарах) та суттєво урізати чиновнитцькі зарплати до чотиризначних чисел в гривнях, щоб не відривались далеко від народу, і в держави появляться достатні кошти на всі соціальні потреби для народу україни й не буде потреби друкувати долари й заганяти в борги перед мвф!!! Раз взялося клоунське ЗЕ-чмо керувати державою, то думай-те ЗЕ-падло, а не розважайся по оманах і т. д. А не можеш ЗЕ-клоуне керувати, а тільки брешеш і крадеш з ЗЕ-бандою, то краще подавай у відставку, поки тебе ЗЕ-падло стихійно-вимушенним майданом народ не виніс на нари, або на кол не посадив!!!Думай-те Клоуне ЗЕ-бандит, бо нари і кол незабаром прийдуть до тебе!!

4
Гость

принтер є ЗЕпало,це -змінусуй крадію коболеву незаконну зарплату з 7500000000гривень до 10000гривень й собі і таким чином всим іншим багатьом ЗЕпаразитам-крадіям з парашенком при владі з конфіскаціями вже незаконно награбленного майна вкраденних з коштів та з пенсій в народу україни, і тоді на всі соціальні витрати коштів буде більше чим достатньо!!

5

зеленська брехлива мразь! тиж обіцялоклялося що "весна прийде садити будемо!"...і весна пройшла, і друга вже проходить, і злодійкрадій пенсій хрячисько парашенко непосаженним гуляє не караємим за злодіяння... а ти брехливе ЗЕленське хуйло продовжуєш і далі красти наші пенсії і не саджаєш вальцмана на нари, як обіцяв перед народом...готуйся брехливе крадуще ЗЕпадло до всенародного українського нового майдану за свій гнилий брехливий клоунський базар відповідати, на якому тебе ЗЕпадло народ винесе нахуй на нари разом з твоїм хряком парашенком і наниже сракою на Кол!!!

6

за радянського союзу такого мародерно-обкрадающого пенсій в пенсіонерів порохоботського зе-блядства небуло!!! ЗЕлупі імпічмент з рострілом!!!

7

йобнуті ЗЕдибіли з клоуном зеленським переважна більшість пенсіонерів з трикратно обкраденними бандитом зеленським мізерних пенсій немає коштів придбати компютери чи смартфони щоб оплачувати через онлайни комунальні послуги і змушені старенькими немічними ногами падаючи з ніг по 10-15 кілометрів пішки до пошти чи банку бо ви клоуни караєте заборонами проїзду в автобусах цькуваннями наче заразних пенсіонерів в масках і медичних рукавичках які хочуть проїхати транспортом загального користування!!! САЛА БАНДИТУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ І НА ІМПІЧМЕНТ ЗЕгадину й на НАРИ!!!

8

ліквідуйте разом з брехливим клоуном крадієм пенсій гадом-зеленським!

9
Гость

Донаглядались. Наглядова рада поверне всі сотні мілйьонів на неї витрачених? Укроборонпром продає на експорт конкуруючи з Росією. Зеленський продав і це?

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: