fbpx
Сегодня
11:53 18 Апр 2020

Зеленский не ожидает вспышку недоверия к власти

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что не ожидает вспышку недоверия к власти в ближайшее время.

Об этом он сказал в эфире программы "Свобода слова Савика Шустера".

Он подчеркнул, что сейчас доверие украинцев к нему больше, чем было перед первым туром президентских выборов.

"Я не думаю, что у нас будет вспышка недоверия, не знаю, ко мне или к власти в целом. Я не думаю о рейтингах. Честно говоря. Совсем. Я не думаю, что могу об этом говорить… Но если говорить откровенно о доверии к лидеру, сейчас видим, что доверие ко мне, оно достаточно высокое. Это 55-56%. То есть это доверие выше, чем было у меня после первого тура (выборов — ред.). Гораздо больше", — заявил Зеленский.

Читайте также"Принтера, который печатает доллары, у меня нет": Зеленский заявил, что сейчас надо выжить, потом вырулим

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

81 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

зря. його не те що не люблять його ненавидять украінці.

2
Гость

почему? Очень любим)

3
Гость

И за что?

4
правда украины

да он ваще епанутый

5
Гость

Это надо же! Нахально и самоуверенно. Он отождествляет Себя со всей властью. Было было, но таких еще не было. Народ проснись кого ты избрал.

6

що не подобаються коментарі
поприбирали ?
це всеодно йому не допоможе
народ не дурний і свою помилку вже зрозумів
він не лох він гірше лоха

7
Гость

Чтобы понять почему зеленский себя так ведет, нужно понять его психологию. Так видится, что главным в его жизни есть его важность, т.е. занимаемое им место и важность его роли. Не похоже, что он ставит перед собой главную цель улучшить жизнь своего народа. Учитывая его интелектуальную ограниченность, он просто не знает что и как делать, чтобы улучшить уровень жизни простых людей. Значит сам он не может, а все его окружение заботит только возможность обогатиться, поэтому ничего и не получается и не может получится.

8
Вася Квася

Зеленский в реальном тумане, Гончарук оговорился по Фрейду, его обманывает его же окружение, он выполняет роль технического президента, гос-во, все органы власти преступники перед своими гражданами, они грабят людей в открытую! Например, проанализируйте работу державної установи такої як "Приватбанк", скількі скарг и т.і. І так у всіх сферах життя!.... Він знаходиться в звабу!....

9
Гость

Да, да треба Коломойцького, з усім шобляком, повернути в Приват, щоб Беня ще дві яхти по 150 млн. доларів у Середземному морі пришвартував та новий якийсь "Айдар-Азов-Торнадо" організував.

10
Гость

Ахто похвалить як несам себе він зовсім що немает мозгів най іде днароду там почует усю любов.

11
Укроп

Зря. А вы вообще то имеете связь с реальностью, или живете в своем иллюзорном мире, созданном вашей фантазией, как и ваш "папердник"?

12
Гость

Будувати державу це не значить шукати за щоб судити попередніков. І так після кожних виборів. Тетпер маємо те що маємо. Перед голосуванням треба подумати : "А що потом буде".

13

я думаю що чекати ре потрібно

14
Гість

Нехай спитає про довіру до нього і влади в селян, які біля пожежі. Кретин.

15
Гость

Це він прийшов та створив ці пожежі

16
Гость

Наглое брехливое, под защитой сабакяна и стада вороватых слуг....“Я не думаю, що у нас буде спалах недовіри, не знаю, до мене чи до влади в цілому.

17
Макс Шевченко

Так , у багатьох дописувачів тут дуже розумні слова і вони витікають із смислу створеного Творцем Світу - що все пізнається в порівняннях. А де взятися порівнянню у людей, які не пройшли певний земний шлях і не набралися мудрості. Адже мудрість приходить не стільки із прочитаних книг, скільки із своїх помилок і перемог в житті. Саме тому аби стати генералом - треба пізнати життя під владою інших генералів, саме тому аби стати прокурором, або вченим, або керівником регіону - треба пройти великий шлях перемог і збитків до цього крісла, аби було із чим порівнювати. А із навіть найвидатнішого циркача можна отримати в майбутньому тільки ще видатнішого циркача, бо не ті проблеми він вирішував раніше все своє життя і немає у нього ані помилок, ані перемог в політичному, економічному і управлінському житті.
Ми - українці повинні стати дорослішими і розмірковувати про владу в іншому сенсі. Адже ми не вибираємо кращого, розумнішого, вдалішого, а призначаємо на цей пост вожака нашого племені, який повинний бути і розумним, мудрим, і вдалим, і через свій приклад життя вести всю череду до ситих полів та безпечного існування із можливістю самозахисту череди, а не створювати умови для ситого існування іншої череди.
Так, людина - розумна істота, а не череда травоїдних, але подивіться що з нею робиться, коли вона у натовпі приймає рішення проти самої себе і свого існування, якщо натовп зомбований хибними кормушками. Адже ці кормушки не можуть діяти все життя і вони призначені або для підкорму і потім вирізанню, або просто для вимирання старої череди для завоювання іншою чередою ситих українських полів. С Богом до визнання своєї мудрості та розуму!

18

ця зелена хуйня довіри не мала ще до виборів! а зараз тільки є бажання його повісити разом з посіпаками і превілегійованим жидом, що це все затіяв

19
Гость

1 Дякую богові що ти не при владі

20

Чудо,да тебя уже вся Украина проклинает,о каком к себе доверии ты мычишь? Уйди,уступи место знающему человеку,сделай это ,хоть одно,доброе для Украины дело.Народ это оценит.

21
Гость

В стране где действия чиновников безнаказаные это не страна.
Предвидя карантин я в Январе месяце решил перевезти получение денег с почтового отделения на карточку Приват Банка. Оформили чётко и быстро, поставили в известность, что с Марта месяца пенсию будут переводить на карточку Приват Банка. Но у нас же Украина и власть знает, что на мою пенсию в 1717 гривен выжить и так проблемотично, и власть по этому решила, что меня голодного коронавирус возьмёт быстрее и поэтому без пенсии, в пенсионном фонде говорят, что может быть смогут найти мою пенсию к Маю месяцу, извинилась за неудобства, но я пока за 72 года не научился извинения употреблять в пищу. Пенсия единственный источник существования, так, что хожу по улицам, занимаюсь поиском на пропитание, могу являться потенциальным разносчиком Covid 19 а если посчитать с прогрессией…….А у меня есть ещё как минимум месяц впереди. А наш гарант Конституции осознано подталкивает меня на противоправоправные действия не выполняя ст.46 Конституции Украины (выплата пенсий) по прозоической причине, что я хочу кушать.
P.S. для не доверяющим, сбросте ссылку и я перешлю Вам документы подтверждающее указанное выше.

22
Михайло Васильович

Всі наші президенти нікчеми : Кравчук і Кучма просрали Ядерну зброю , Кучма розділив Україну на олігархів , Ющенко тільки і робив що нив , порошенко - не хочеться взагалі про нього говорить , Зе ? Але всі вони приуспіли і живуть припіваючи, А зе вклиниться бажає в їхні ряди , так і буде ,а Україна - Ми їм до сраки!

Що міг зробити , я не повний термін був ( колись на одному із телеканалів кричав : я Вас усіх можу купить! А каботажний флот Чорноморський?) Кучма видавав (допомогав) зятьку кредити під гарантію Кабміну . Ющенко лікарню почав будувать і досі не добудували . ну а шоколадний Lжо Ви і самі знаєте.

23
Гость

Вы все правильно написали Единственное разумное размышление А все остальные видно очень страдают за Порошенко Януковичем и даже Ющенко Зеленский не хуже работает чем все предыдущие И за что его ненавидит народ? Это преувеличено очень ! Среди этих Злопыхателей которые спят и видят как до Корыта добратся ему конечно тяжело!

24
Гість

За то, что он не экономист, и не политик, и не государственный деятель. Влез не на свое место. Просто не справляется на посту президента человек, место которого на сцене играть х..ем на рояле. С таким "лидером" украинцы имеют все шансы лишиться своего государства и еще на 350 лет стать рабами кацапов.

25
Гость

та не треба недовіру очікувати,вона вже є,невже зе- не бачить ,тю,а казав що НЕЛОХ.....

26
Гость

А що його очікувать, коли вона та недовіра вже далеко більше ніж півроку палахкотить.

Скоро вже сам підозрювано - обвинувачений Ґ - ПСШ проголосить, що він є вироком Зеленському.

Луцер приїде зі знаннями англійської мовної прокуратури. Порушить кримінальну справу.

А МВС забезпечить конвоювання та варту.

А Т.Чорновіл внесуть зі смолоскипами на руках у Генпрокуратуру - 1-м заступником, зі знаннями практичної юрисьпрюденції.

27
Володимир

Итак все ясно без спалаха

28
Тарас

Ані дня не може прожити, щоб не збрехати.

29

Никогда не предполагал, что человек на президентском посту не знает реальную цену т.н. соцопросов и рейтингов. Ему хочется в это верить и ему это рисуют. Ведь это тоже бизнес. Плохой рейтинг реально таким людям не показывается, каждый хочет жить и понимает что для этого надо делать. Ведь в следующий раз деньги за опрос отдадут тем, кто нарисует позитивную картину.

30
Гость

Ни одна власть еще в Украине за такой короткий период так себя не дискредитировала поголовной некомпетентностью, сдачей национальных интересов, коррупцией. Пока их спасает от гнева людей только карантин и коронавирус! Но народ уже взвесил их на своих весах и признал их балластом.

31
Олекса Палійчук

Зеленський видає бажане за дійсне.

32
Гость

Сам себе похвалив,сам повірив ,що так є і сховався. Володимире Олександровичу треба іти геть. Це неваше

33
Марія

Цей дурко взагалі у своїй нірвані живе, чи що?

34

Ну и дурак, я в шоке!

35
Гость

Як так немає ЗЕ-падло принтера! А для коболєва на тіпа зарплати по 7500000000 мільярда щомісяця та багатьом іншим ЗЕ-міністрам і ЗЕдепуташкам з міліардерами парашенком та іншим паразитами при владі бабла немєрєнно є, а для чотириразового підвищення мізерних обкрадаємих тобою пенсій людям ЗЕленська сволото немаєш!! Просто не треба красти в народу задля ЗЕ-вашого шкурного збагачення за рахунок пограбування народу україни і кофіскувати все награбованне в народу коболєвими, парашенком, яйценюком, гонтаркою та іншими узеконенними злодіями (котрим місце на нарах) та суттєво урізати чиновнитцькі зарплати до чотиризначних чисел в гривнях, щоб не відривались далеко від народу, і в держави появляться достатні кошти на всі соціальні потреби для народу україни й не буде потреби друкувати долари й заганяти в борги перед мвф!!! Раз взялося клоунське ЗЕ-чмо керувати державою, то думай-те ЗЕ-падло, а не розважайся по оманах і т. д. А не можеш ЗЕ-клоуне керувати, а тільки брешеш і крадеш з ЗЕ-бандою, то краще подавай у відставку, поки тебе ЗЕ-падло стихійно-вимушенним майданом народ не виніс на нари, або на кол не посадив!!!Думай-те Клоуне ЗЕ-бандит, бо нари і кол незабаром прийдуть до тебе!!!

36

человек явно в неадеквате!!! Ему не то что недоверяют, его уже ненавидят пол страны і!!!!! Он показал абсолютную свою некомпетентность. За год еще более добил медецину после падонка Порошенка, ведет страну к катастрофе. Каждая смерть украинца на ЕГО совести, Это при Зеленском Коболевы, Лещенки и прочие негодяи продолжают воровать миллионами, это при нем в период эпидемии безнаказано продали все маски, а врачи и медперсонал просто разбегаются в разные стороны, так как абсолютно незащищенные. Зеленский - Это ТРАГЕДИЯ Украины!!!!

37
Гость

А до Зеленского при ком воровали-тарифы в 3-х кратном размере платили за комуналку - войну развязали и на ней зарабатывали Зарплаты чиновникам захмарные платили Схемы Потоки "осваивали" Это все началось приЗеленском? И довели народ до нищеты тоже при нем Офшоры наполняли за счет воровства ! Начали при Зеленском? Опомнитесь !

38
Гость

Уймитесь. Посмотрите на статистику Англии.

39
Гость

Еще не вечер.

40
віталій

ЩОООООООО? воно не розуміє, що в нього у владі дебіли: тищенко, сівохи, інши .... б .ді

41

Робіть хоч що: Не давайте можливості коментувати, читати коментарі, це вас не спасе.

42
ЗЕ ПНХ

Экий пидор, мразь!!!!! Да его скоро заебошат ! по ментовски "ебошить" - работать ! Так в Княжичах менты по приказу "ебоште" мочканули ментов.

43
Татьяна

Допустить чтобы заболела коронавирусом почти 1000 медиков - о каком доверии речь? Кто будет лечить вас? Или вы уже купили тех, что будет лечить вас, а на остальных начхать?

44
Об"єктивний

Першочерговою задачею зеленського було змінити національне неправове законодавство так, що комфортно було жити усім громадянам, а не тільки тим що при владі чи тим хто обслуговує тих хто при владі. Друга задача була почати боротись із олігархічною системою і одночасно почати будувати ринкову економіку, третьою, робочі місця, гідний рівень зарплати, четвертою, справедливі суди. Ніщо з перерахованого і близько не виконано, натомість оточення зеленського побудувало схеми як красти бюджетні кошти та барижити усім, що має цінність. Незрозуміло на яку довіру від простих громадян розраховує зеленський.

45
Дмитро

Він має право на помилку

46
Гость

ЗЕ-бот що куриш? йди нахуй!

47
Дмитро

Але у питаннях, як спи...дити ПДВ - він не помилиться, не очікуйте. Його дрючком з посади не виженеш! Присосався!

48
Тетяна

Наивный, окружил себя ботами и выдает желаемое за действительное.

49
Сергій

Це йому, напевно, дуже хочеться, щоб так було, або ж він продовжує перебувати в якомусь своєму ілюзорному світі... Хоча вчора на "Свободі слова" йому продемонстрували свіжу соціологію: настрої в суспільстві зараз практично ті самі, які були рік тому, під завісу президентства Порошенка, саме завдяки яким Порошенко не зміг залишитися в кріслі.

50

Видимо этот клоун-неЛОХ Оманский сам не хочет уйти.

51
Гость

пора новим майданом ЗЕ-клоуна зносити-садити щоб на колу брехливо либився!

52
РОМАН

ЗЕЛЯ АВАКОВИЧ, ТЫ НЕ АХУЕЛ???????????? О КАКОМ ДОВЕРИИ МОЖЕТ ИДТИ РЕЧЬ????? АЛЬ ТЫ ЗА ХУЕМ АВАКОФА И ЕРМАКА НИЧЕГО НЕ
ВИДИШЬ???????????????????????? ПОГАНЬ.

53

А хіба був спалах довіри?

54

сюрпрайзззз будет

55

"Недовіра" до "лідера"??!Яка , в курвумаму, "недовіра"! Те, що ми відчуваємо до малоросійського паяца, зветься інакше. Він живе в іншому світі, як і його старший "таварісч" Путін.

56

Самонадеяный идиот - хуже врага.

57

Брехнею прийшов до влади й продоважує брехати Люди вимикають ТВ, коли чують його репучий голос

58
Гость

Брехун года! ни одного обещания не выполнил, а доплаты до пенсий, это была первоапрельская шутка. Единственное, что он не соврал, так это то, что он "наш вырок".

59
харьковчанин

Я дивуюсь..., чи то я лише один в Україні, котрий вважає, що цього зеленого козла треба фізично усувати з нашого життя? Чи в Україні вже перевелись відчайдушні патріоти? Чи геть усі досі мріють, що цей зелений козел зміниться і буде-таки за Україну, а не зазирити в путінські очі як ота віддана собака?

60

Пdzвсегда приходит незаметно.ростов ему в дишло

61
Антоніна

БЕЗНАДІЯ ВІД ГАРАНТА ВІЄ
Зумів Зеленський взяти владу,
На самий верх її проліз.
Дебати вів красиво, радо.
Таку надію людям ніс.
Вже цілий рік гарант керує,
Пів року Рада засідає.
Але народ знову бідує,
Навіть, надії вже немає.
Не зміг війну він зупинити,
В Кабмін достойних підібрати,
Хапуг не хоче посадити,
Гарантом нам не може стати.
Президентство справа не проста,
Не грати роль Голоборотька.
Безпомічним він вигляда,
Вже, навіть, лохом став Володька.
Його гординя та пуста,
З здоровим глуздом вже межує.
Продаж землі його мета,
Бо з - за бугра вже ним керують.
І в цьому наша є вина,
Що так бездумно обирали.
В нього команди – ніхрена,
Але усі надію мали.
Той вірус все нам оголив,-
В очах Гаранта безнадія.
Вернутись він в «Квартал» хотів,
Бо керувати не уміє.
Тепер усе б ми віддали,
Щоб диво це переобрати.
До цього рік усі ми йшли,
Щоб гірко так не жалкувати.
І чим раніше він піде,
Тим краще нам буде й країні.
Бо він кудись нас заведе,
Що вже не вибратись людині.
Володимир Паладько.

62

Антоника. Ты еще и влюбленная графоманка

63
дедь вано

похоже членограй таки на дури сидит))))))

какое же оно больное на голову )))))

свита сделала короля во всех позах)))))

64
Гонта

Дійсно, який там "спалах"? Так обісратися, тут вже не до спалахів, а до проносу.

65
Иванна

Можна було сказати перших три слова "я не думаю" й на цьому завершити промову,бо так і є.

66

не орбижай комика. Рулит как может но и свой карман не обижает

67

Слуга известного народа, оставил народ Украины без надежд и даже кислорода. Самое малое, чего он заслуживает, это быстрейшего импичмента и иммиграции

68
Гость

Имиграцию в крематорий, как и все твари уголовные вислоносые!

69
сергей

... а зря.....

70
Гость

Як так немає ЗЕ-падло принтера! А для коболєва на тіпа зарплати по 7500000000 мільярда щомісяця та багатьом іншим ЗЕ-міністрам і ЗЕдепуташкам з міліардерами парашенком та іншим паразитами при владі бабла немєрєнно є, а для чотириразового підвищення мізерних обкрадаємих тобою пенсій людям ЗЕленська сволото немаєш!! Просто не треба красти в народу задля ЗЕ-вашого шкурного збагачення за рахунок пограбування народу україни і кофіскувати все награбованне в народу коболєвими, парашенком, яйценюком, гонтаркою та іншими узеконенними злодіями (котрим місце на нарах) та суттєво урізати чиновнитцькі зарплати до чотиризначних чисел в гривнях, щоб не відривались далеко від народу, і в держави появляться достатні кошти на всі соціальні потреби для народу україни й не буде потреби друкувати долари й заганяти в борги перед мвф!!! Раз взялося клоунське ЗЕ-чмо керувати державою, то думай-те ЗЕ-падло, а не розважайся по оманах і т. д. А не можеш ЗЕ-клоуне керувати, а тільки брешеш і крадеш з ЗЕ-бандою, то краще подавай у відставку, поки тебе ЗЕ-падло стихійно-вимушенним майданом народ не виніс на нари, або на кол не посадив!!!Думай-те Клоуне ЗЕ-бандит, бо нари і кол незабаром прийдуть до тебе!!!

71

Очень классный способ начать зарабатывать прямо сейчас, переходи по ссылке, регистрируйся и зарабатывай в $$$ - https://kurs.expert/87094

72
василь Урізко

Зек янукобіч , також не очікував , лиш дивувався , що люди втратили почуття страху

73

Янукович зато рассадил всюду офицеров ФСБ даже в разведке и обороне

74

епанутый это мягко сказано

75

Он льстит себе. Я голосовал за него, а теперь ненавижу его и его слуг народа. Довели страну до ручки

76
Гость

борются с вирусом! уже 7 тысяч протоколов!

77

Лучше позже, чем никогда...Главное, дабы его избиратели Бойко нам не выбрали...Не хочется веселухи в Боснийском стиле...

78

Такие тупари и восславили кокаиниста

79
сергей

аналогично на 100%... и таких немало....

80
Гость

Як так немає ЗЕ-падло принтера! А для коболєва на тіпа зарплати по 7500000000 мільярда щомісяця та багатьом іншим ЗЕ-міністрам і ЗЕдепуташкам з міліардерами парашенком та іншим паразитами при владі бабла немєрєнно є, а для чотириразового підвищення мізерних обкрадаємих тобою пенсій людям ЗЕленська сволото немаєш!! Просто не треба красти в народу задля ЗЕ-вашого шкурного збагачення за рахунок пограбування народу україни і кофіскувати все награбованне в народу коболєвими, парашенком, яйценюком, гонтаркою та іншими узеконенними злодіями (котрим місце на нарах) та суттєво урізати чиновнитцькі зарплати до чотиризначних чисел в гривнях, щоб не відривались далеко від народу, і в держави появляться достатні кошти на всі соціальні потреби для народу україни й не буде потреби друкувати долари й заганяти в борги перед мвф!!! Раз взялося клоунське ЗЕ-чмо керувати державою, то думай-те ЗЕ-падло, а не розважайся по оманах і т. д. А не можеш ЗЕ-клоуне керувати, а тільки брешеш і крадеш з ЗЕ-бандою, то краще подавай у відставку, поки тебе ЗЕ-падло стихійно-вимушенним майданом народ не виніс на нари, або на кол не посадив!!!Думай-те Клоуне ЗЕ-бандит, бо нари і кол незабаром прийдуть до тебе!!!

81

Не обижай Зебилов. Их так много що не подолаты

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: