fbpx
Сегодня
18:50 07 Мар 2020

Зеленский заявил, что иногда ему "хочется вешать людей"

Фото Reuters

Владимир Зеленский рассказал о разнице между исполнением роли президента в сериале и пребыванием на посту главы государства в реальной жизни.

Об этом Зеленский заявил в интервью The Guardian.

Журналист британского издания заметил, что в Украине восстанавливают влияние олигархи, которых телевизионный персонаж Зеленского, возможно, приказал бы "повесить или расстрелять", на что президент ответил, что так было бы гораздо быстрее.

"Если мы выбрали демократию, мы, конечно, не можем вешать людей. Хотя! Иногда очень хочется. А знаете, почему? Потому что было бы быстрее. Гораздо быстрее", — пошутил Зеленский.

По его словам, исполнение роли президента в сериале и выполнение его обязанностей в реальной жизни очень похоже, но проблем гораздо больше.

"Это правда, что больше проблем. Они катастрофические. Они, простите, как прыщи 18-летнего подростка. Вы не знаете, где они выскочат, или когда", — сказал Зеленский.

Также Зеленский сравнил президентство с сериалом и признал, что без опытных людей невозможно управлять страной.

Читайте также:

Правительство Шмыгаля: что известно о новых министрах Украины

Чем запомнилось премьерство Гончарука?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

9 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Гость

Нехай уточнить яких. Бо очевидно проукраїнськість не той критерій яким керується Зеленський при призначені на посади. Портнову віддати суди і прокуратуру й розказувати "хочетсья вішати людей"? Це як з позбавлення громадянства за президента Порошенка. Стало зрозуміло що в один момент Порошенко може позбавити громадянства декілька мільйонів проукраїсньких людей і залишить мільйон проросійських для визначення політичної долі України. Що може бути з українцями при Зеленському уже не викликає сумнівів з огляду на воду в Крим. Ще боїться як боявся Порошенко, але все одне пхає російських інтерес.

2
Гость

gfgh

3
Гость

чому видаляєте коментарі ???

4
Гость

" ...ми, звичайно, не можемо вішати людей. Хоча! Іноді дуже хочеться. А знаєте, чому? Бо було б швидше. Набагато швидше”, – пожартував Зеленський - це, насправді, жарт президента ? Якщо це так, то біда ще в українців попереду. Сумно...

5
спорт

Да як би монало вішати людей Зеленський був би в перших рядах ,бо багато хто проти нього !!!Тож те що говоре це брехливе чмо це не допустимо і не правильно вішати не можна нікого ,це хай запаятає те чмо зелене (і Зеленського вішати теж не можна )!!!Те що повішать когось проблему не вирішить ми живемо не всередньовічі і не в рускому мірі !!!Хай живе демократії а диктатура помре !!!Зеленському копня в сраку і хай піздує на ростов на дону до свого царя хуєсаса путіна !!!

6
антизелень

Боже, яке ВОНО, оте Янелох , ДУРНЕ ! Та воно дограється з капітуляцією перед Путіним, дограється з допомогою олігархам грабувати українців, дограється зі зміною курсу на євроінтеграцію на шлях у "руській мір" ! Дограється, бо воно не розуміє, що життя мільйонів українців - це не його "смі.@.уёчки" на 95 кварталі ! народ може повстати і хто зна, чи вспіє він..... стати сусідом Януковича у Ростові ! ГАНЬБА КЛОУНУ-ГЕНОЦИДНИКУ ! НА НАРИ ! ГАНЬБА БАНДІ СЛУГ ОЛІГАРХІВ І МАРІОНЕТОК ПУТІНА ! НА НАРИ ГНИД !

7
А. ШАНДУРСКИЙ

Тех, кого хотел бы повесить Зеленский - нелюди. Пусть начинает.

8
Любомир

Гілляка ефективно вирішує проблеми багато століть:)

9
Гость

Українці пропустили свій момент коли це було прийнято в Європі і США і тепер наслідки. Як кульки півроку "НАТО-НЕТ" в Раді хто забув.

Загрузить еще

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: