fbpx
Сегодня 03/06/2020 18:13
09:25 07 Мар 2020

В 2020 году 11 млн украинских пенсионеров получат индексированные пенсии, - Минсоцполитики

В 2020 году в правительстве должны провести индексацию пенсий, после чего около 11 млн пенсионеров получат повышенные пенсии.

Об этом заявила в эфире "Свобода слова Савика Шустера" на "Украине" министр социальной политики Марина Лазебная.

"Около 11 млн пенсионеров в этом году обязательно получат индексированные пенсии. Это повышение будет осуществлено в течение года. Мы начинаем эту работу уже с 1 апреля", — отметила министр.

Ранее сообщалось, что в 2020 году женщинам в Украине поднимут пенсионный возраст.

Напомним, Кабмин планирует уменьшить разрыв между зарплатами мужчин и женщин до 15% в 2030 году.

Напомним, что новым премьер-министром Украины стал Денис Шмыгаль. Также Рада проголосувала за новый Кабмин.

Ранее Рада отправила Гончарука в отставку.

Сообщалось, что Зеленский в Раде назвал причины отставки Кабмина.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

16 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

Вмри ти сьогодні, а я завтра ! Треба негайно індексувати в березні, а не колись там. Чи чекаєте що не всі доживуть до цього і ви зекономите ?

2
Василь

І що тут нового? - згідно діючого закону повинні отримати. Цифри для перерахунко готові і очікували з 1-го березня - а влада тормозить, на кінець року відтерміновує. Потрібно було б і зарплату владі також відтермінувати.

3
пенсіонери

кізів-брехів крадій пенсій ЗЕ-ГОЛОБОРОДЬКО шо тіпа садити весною крадія пенсій хряка парашенка буде, а сам ЗЕклоун пенсії краде, і брех-слово його було теплим.....КРАДУЩОГО ЗЕленського сволоту на ІМПІЧМЕНТ і довічно садити на НАРИ разом з хряком Парашенком!!!!!!

4
пенсіонери

кізав-брехав ЗЕ-ГОЛОБОРОДЬКО шо пошиє всим кафтан і брех-слово його було теплим.....КРАДУЩОГО ЗЕленського сволоту на ІМПІЧМЕНТ і довічно садити на НАРИ разом з хряком Парашенком!!!!!!

5
пенсіонери

1 квітня липова тіпа ЗЕ-індексація замість 1 березня - це що-о? Це чергова першоКвітнева Шутка клоуна ЗЕ-голобородька трикратно крадущого пенсії!!! ЗЕлупу на Імпічмент і довічно на Нари разом з хряком парашенком за трикратно обкраденні ніразу по справедливому трикратно непроіндексованнями пенсій!!! ЗЕ-бандитів на Нари!!!

6
Мойша

Казав пан кожух дам, та слово його тепле.Для бидла досить і 2 тис. гр., А для себе любимих і 32 тис.кричать що мало.
А бидло мовчить, значить вірить, що так і треба. Одним з жиру казитись, а другим ритись в мусорних баках...

7
Володимир

Індексація пройде 31 гудня 2020року в 23години 50 хвилин

8

кізав-брехав ЗЕ-ГОЛОБОРОДЬКО шо пошиє всим кафтан і брех-слово його було теплим.....КРАДУЩОГО ЗЕленського сволоту на ІМПІЧМЕНТ і довічно сатити на НАРИ разом з хряком Парашенком!!!!!

9

кізав-брехав ЗЕ-ГОЛОБОРОДЬКО шо пошиє всим кафтан і брех-слово його було теплим.....КРАДУЩОГО ЗЕленського сволоту на ІМПІЧМЕНТ і довічно садити

10

кізав-брехав ЗЕ-ГОЛОБОРОДЬКО шо пошиє всим кафтан і брех-слово його було теплим.....КРАДУЩОГО ЗЕленського сволоту на ІМПІЧМЕНТ і довічно сатити на НАРИ разом з хряком Парашенком!!!!!!

11

Вона від брехні аж нижню губу прикусила.

12
пенсіонери!

1 квітня липова тіпа ЗЕ-індексація замість 1 березня - це що-о? Це чергова першоКвітнева Шутка клоуна ЗЕ-голобородька трикратно крадущого пенсії!!! ЗЕлупу на Імпічмент і довічно на Нари разом з хряком парашенком за трикратно обкраденні ніразу по справедливому трикратно непроіндексованнями пенсій!!! ЗЕ-бандитів на Нари!!!

13
Гость

Що ви лапшуєте людей, Майте хоть трошки, Встиду, Господи Боже.

14
Гость

Що маєм те маєм !

За мій стаж ,без перерв майже 42роки вчит.стаж

аж !2тис !

15

Новый кабмин и новые обещания... И опять один "треп"... Как говорил царь в одном из фильмов Роу : "Дал слово - забрал слово "... И у нас так.. Одни обещания....Как все это осточертело .............................

16

Розрахунок треба буде проводити з урахуванням усього часу, що минув з останньої індексації. Тобто якщо в вересні - то за півтора роки.

Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: