fbpx
Сегодня 01/06/2020 22:13
14:24 18 Авг 2019

A-players: от разработчика к основателю — новая встреча в UNIT.City

Якщо ти не просто спостерігаєш за бумом запуску крутих українських IT-продуктів, але й хочеш зробити власний кар'єрний прорив, — ця зустріч для тебе.

Ти зможеш поспілкуватися з реальними інженерами, які перейшли в менеджмент або створили власний стартап. Дізнатися, чим живуть ці люди, заради чого встають вранці, на чому базуються їхні рішення, якими суперскілами володіють і, головне, навіщо їм потрібні були професійні левел-апи і до чого вони їх привели.

Спікери:

  • Дмитро Щербина, Head of Delivery Ring Ukraine. Дмитро розпочав свою кар'єру як інженер, а потім 9 років очолював технічні команди. Після цього він перейшов до гілки управління, таким чином приносячи більше цінності людям та бізнесу. Досвід управління Дмитра складається з різних технічних керівних посад — від управління інжинірингом у Talkable (вихідці з Y-Combinator) до голови program і delivery напряму в компанії Ring Ukraine (компанія Amazon).
  • Герман Гавриш, Software Engineer Airship. Герман має 6 років досвіду як інженер у кросс-культурних та мультинаціональних компаніях в Україні, Польщі та Німеччині. Він працював на посадах Software Engineer, Solutions Architect і побував у ролі Co-Founder'а. Також Герман брав участь у челенджі #12months12startups.
  • Іван Пасічник, Co-founder та Ex-CEO Ecoisme — технологічна компанія, що займається економією енергії, покращуючи якість життя власників будинків у всьому світі (TechStars W'16). Входить у списки Forbes 30Under30 Europe: Industry, TOP 100 Sustainability CEO by World Sustainability Сongress та NewEurope100 Honouree.

Захід буде корисним для:

  • C-level представників, які хочуть побудувати команду топ-перформерів
  • Розробників, які хочуть побудувати стартап
  • Розробників, які хочуть просунутись у кар'єрі та вирости до лідерських позицій

Коли: 28 серпня (середа), 19:00-21:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки за посиланням.

Організатори: UNIT.City та @A-Players Recruiting

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Загрузить еще
Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: