fbpx
Сьогодні
Фото 10:51 25 Бер 2018

Година Землі: Як у світі пройшла найбільша екологічна акція

Фото Reuters

Фото Reuters

У суботу 24 березня пройшла глобальна акція "Година землі", ініціатори якої закликають на годину вимкнути світло вдома, офісах та на будівлях. Акцію ініціює Всесвітній фонд природи (WWF).

У рамках "Години Землі" світло згасло і в так званій Гаю Наддерев в природному парку в Сінгапурі. Зазвичай деревовидні структури Гаю — вертикальні сади висотою від 25 до 50 метрів — підсвічуються по всій своїй довжині.

У Греції — згасла підсвітка руїн древнього храму Парфенон на Акрополі в Афінах.

Година Землі

Фото Reuters

У Римі, в свою чергу, була вимкнена підсвітка Колізею.

Люди зібралися в Цитаделі Аммана в Йорданії, щоб запалити 11 440 свічок на зібраній ними свічковий мозаїці, викладеної в цифру 60. Саму мозаїку визнали найбільшою в світі і занесли в книгу рекордів Гіннеса.

Україна бере участь в акції протягом десяти років. Тема кампанії цього року – Connect2Earth (Установи контакт із Землею). Раніше Всесвітній фонд природи в Україні закликав українців обійтися без світла з 20:30 до 21:30 за київським часом.

Цього року, як зазначає WWF, в Україні до акції офіційно приєдналися понад 70 міст. За даними українського відділення WWF, 24 березня в Києві ввечері вимкнули світло на станції метро "Золоті ворота", монумент "Батьківщина-Мати", а також в окремих будівлях готелів і підприємств. Світло на культурних об'єктах вимкнули в країнах Європи, Австралії, Японії, Сінгапурі та Індонезії. Акція "Година Землі" щорічно проходить в останню суботу березня.

Світ уже почав святкувати Годину Землі! Австралія, Японія, Сінгапур, Індонезія вже вимкнули світло культових об'єктів…

Posted by WWF-Україна on Saturday, March 24, 2018

Вперше "Година Землі" була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році. Вона стартувала у Сіднеї. Через рік акція стала глобальним рухом, а в березні 2009 року "Година Землі" стала наймасовішою акцією в історії людства – за оцінками WWF, до неї приєдналося понад 1 млрд жителів планети. У 2017 році до акції приєдналися понад 184 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: